Draudzi vēsture.

<< iepriekšējo

nākamo >>

  Dievs un Vēsture sērija.


William Branham.

Lai jūs pilnībā varētu saprast šo vēstījumu par Draudzes Periodiem, es vēlētos izskaidrot tos dažādos principus, kas ļāva man nonākt pie šo vēstnešu vārdiem, noteikt periodu ilgumu un citus svarīgus faktorus.

Šī atslēga, kuru Tas Kungs man iedeva, lai es būtu spējīgs noteikt katra perioda vēstnesi, ir ļoti Bībeliska atslēga. Patiesībā to varētu nosaukt par Bībeles pamatprincipu. Tā ir atklāsme, ka Dievs nekad nemainās un ka Viņa ceļi ir tikpat nemainīgi kā Viņš Pats. Ebrejiem 13:8 ir teikts: “Jēzus Kristus ir tas pats vakar, šodien un mūžos.”

Te nu tas ir: nemainīgs Dievs, kas nemaina Savus ceļus. Ko Viņš darīja IESĀKUMĀ, to Viņš nemainīgi turpinās darīt, līdz to izdarīs PĒDĒJO reizi. Tas nekad nemainīsies.

Un tā, no Vārda, kas tika uzrakstīts caur Svēto Garu, mēs precīzi zinām, kā tika izveidota pirmā jeb oriģinālā draudze un kā tajā izpaudās Dievs.

Šis Vārds nevar mainīties un nevar tikt izmainīts, jo Vārds ir Dievs. Jāņa Evaņģēlijs 1:1, “Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.”

Tādējādi tas, kāda draudze bija Vasarsvētku dienā, ir īstais standarts. Tas ir īstais paraugs. Cita parauga nav. Nav svarīgi, ko saka izglītotie, Dievs šo paraugu NAV izmainījis. To, ko Dievs izdarīja Vasarsvētku dienā, Viņam pienākas darīt līdz draudzes periodu beigām.

Izraksti no... Efezas Draudzes Periods.

  Dievs un Vēsture sērija.

Septiņas Azijas Draudzēm.

Efezas.

Efezas pilsēta bija viena no trīs lielākajām Āzijas pilsētām. Tā bieži tika saukta par trešo kristīgās ticības pilsētu, Jeruzālemei esot pirmajai, bet Antiohijai - otrajai. Efeza bija ļoti bagāta pilsēta. Tajā bija romiešu valdība, taču pilsētas valoda bija grieķu.

Izraksti no... Efezas Draudzes Periods.

Smirna.

Smirnas pilsēta atradās nedaudz uz ziemeļiem no Efezas, Smirnas līča krastā. Pateicoties lieliskajai ostai, tas bija tirdzniecības centrs, slavens ar savu eksportu. Tā izcēlās arī ar retorikas, filozofijas, medicīnas, zinātņu un arhitektūras skolām.

Vārds “Smirna” nozīmē “rūgtums”, kas ir cēlies no vārda “mirres”. Mirres tika lietotas mirušo iebalzamēšanai. Tādējādi šī perioda nosaukumā mēs varam saskatīt divējādu nozīmi. Tas bija rūgts periods, piepildīts ar nāvi.

Izraksti no... Smirnas Draudzes Periods.

Pergama.

Pergamum (senais nosaukums) atradās Mizijā - apgabalā, kuru apūdeņoja trīs upes, no kurām viena savienoja šo pilsētu ar jūru. Šo pilsētu mēdza attēlot kā visizcilāko Āzijā. Tā bija pilsēta ar augstu kultūras līmeni, tajā atradās bibliotēka - otra lielākā pēc tās, kas bija Aleksandrijā. Un tomēr tā bija ļoti grēcīga pilsēta, kas bija nodevusies Eskulapa pielūgsmes amorālajiem rituāliem, kuru viņi pielūdza kā dzīvu čūsku, kas tika turēta un barota templī.

Sātana tronis un mājvieta. Sākotnēji Pergama nebija sātana mājvieta (kas attiecas uz cilvēku darbībām). Sātana štāba mītne gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē vienmēr ir bijusi Babilona. Tieši Babilonas pilsētā iesākās sātaniskā pielūgsme.

Izraksti no... Pergamas Draudzes Periods.

Tiatīra.

No visām septiņām Atklāsmes Grāmatā minētajām pilsētām Tiatīras pilsēta, vēsturiski skatoties, bija visneievērojamākā. Tā atradās uz Mizijas un Jonijas robežas, un to ieskāva daudzas upes, taču tās bija pilnas ar dēlēm. Šī pilsēta bija ievērojama ar finansiālo labklājību, kuru tai atnesa kolektīvās podnieku, ādmiņu, audēju, krāsotāju, šuvēju u.c. ģildes. Tieši no šīs pilsētas bija Lidija, purpura pārdevēja, kura bija pirmā Pāvila jaunatgrieztā Eiropā.

Lūk, tieši Tiatīras pilsētas reliģijas dēļ Gars izvēlējās šo pilsētu kā tādu, kurā bija redzami šī ceturtā perioda garīgie elementi. Tiatīras galvenā reliģija bija Turimnajas Apolona pielūgsme, kas bija saistīta ar imperatora pielūgsmes kultu. Apolons bija saules dievs un varas ziņā viņš bija otrais pēc sava tēva Zeva.

Ir vērts atzīmēt, ka jau pats nosaukums “Tiatīra” nozīmē “sieviete, kas valda (dominē)”.

Izraksti no... Tiatīras Draudzes Periods.

Sarda.

Sardas bija senās Lidijas galvaspilsēta. No Lidijas monarhu rokām to pārņēma persieši un pēc tam Maķedonijas Aleksandrs. To izlaupīja Antiohs Lielais. Pēc tam tur valdīja Pergamas ķēniņi līdz laikam, kad to pārņēma romieši. Tibērija valdīšanas laikā Sardas pilsētu izpostīja zemestrīces un sērgas. Šodien tā ir neapdzīvotu drupu kaudze.

Šīs pilsētas reliģija bija dievietes Sibillas nešķīstā pielūgsme. Masīvās tempļa drupas ir redzamas pat vēl šodien.

Izraksti no... Sardas Draudzes Periods.

Filadelfija.

Filadelfija atradās septiņdesmit piecas jūdzes [120 km.] uz dienvidaustrumiem no Sardas pilsētas. Tā bija otrā lielākā Lidijas pilsēta. Tā bija celta uz vairākiem pakalniem apgabalā, kas bija slavens ar saviem vīniem. Uz tās monētām bija attēlota Bakha galva un Bakhietes (Bakha priesterienes) attēls.

Šī pilsēta cieta no biežām zemestrīcēm, tomēr tai bija visgarākais mūžs no visām septiņām Atklāsmes Grāmatā minētajām pilsētām. Faktiski šī pilsēta joprojām eksistē ar turku nosaukumu Alasehir jeb Dieva Pilsēta.

Izraksti no... Filadelfijas Draudzes Periods.

Lāodikeja.

Vārds “Lāodikeja” nozīmē “cilvēku tiesības”, un tas bija ļoti izplatīts vārds - tajā bija nosauktas vairākas pilsētas par godu sievietēm no karaliskajām ģimenēm ar šādu vārdu. Lāodikeja bija viena no politiski nozīmīgākajām un finansiāli ziedošākajām pilsētām Mazāzijā. Ievērojami pilsoņi bija atstājuši šai pilsētai mantojumā milzīgus īpašumus.

Pilsētā atradās liela medicīnas skola. Pilsētas iedzīvotāji izcēlās ar mākslām un zinātni. Šo pilsētu bieži dēvēja par “metropoli” (galvaspilsētu), jo tā bija divdesmit piecu citu pilsētu apgabala centrs. Lāodikejas pilsētā tika pielūgts pagānu dievs Zevs. Faktiski, šī pilsēta reiz tika saukta par Diospoli (Zeva Pilsēta) par godu viņu dievam. Ceturtajā gadsimtā tur notika nozīmīga baznīcu apspriede. Biežo zemestrīču dēļ šī pilsēta galu galā kļuva pilnīgi neapdzīvota.

Izraksti no... Lāodikejas Draudzes Periods.



 

Klikšķiniet uz attēla, lai lejupielādētu pilna izmēra attēlu vai PDF.


Acts of the Prophet

(PDFs)

Dievs slēpjas
vienkāršībā un vēlāk
atklājas tajā.
(PDF)

Mans dzīvesstāsts.
William Branham.

(PDF)

Kā pie manis atnāca
eņģelis...
(PDF)

Kristus noslēpums.

Angļu biļetenu vietne.

Atklāsmes Grāmata
sērija.

Dievs un Zinātne.
- Arheoloģija.

Noķeršana prom.

 

Galvenās vēstījuma
mācības.

Labās ziņas.
Jēzus nomira par
taviem grēkiem.

Ūdens kristības.

 
 

Pārdabisks mākonis.

Uguns pīlārs.

Šekīna Dieva godība.

Kaps ir tukšs.
Viņš ir dzīvs.

Priekšgājēji.

Dievs ir Gaisma.

Dieva nosaukumu.

Dzīves vārdu sērija.

Septiņas baznīcas vecumu.

Septiņiem Zīmogiem.

Kristietis pastaiga
sērija.
Laulība un šķiršanās.

Laika beigās sērija.

Dievība paskaidroja.

Akti pravieša.

Sākotnējais grēks.
Vai tas bija ābols?

Mitoloģija.
Babilons, avots.

Redzējums Patmas
salā.

Nikolaītu mācības.

 

Noasa Šķirsts.

Pašreizējais pētījums.

Bībeles Ģeoloģija.

 

Noslēpums Babilons.

Arheoloģija.
Sodomas un Gomoras

Eņģelis parādās.

Balss no zīme.

Dievs un Zinātne.
Dinozauru mīts.

Pravieša Nosargāšana.

 

Zemestrīces spriedums.

 

Šodien šie Raksti
izpildījušies.

Pierādījumi par plūdi.

Mūsu ziņu saraksts.

  Svētie Raksti saka...

Tad nu raksti, ko tu redzēji, kas ir un kas notiks turpmāk.

Noslēpums par septiņām zvaigznēm, ko tu redzēji Manā labajā rokā, un par septiņiem zelta lukturiem: septiņas zvaigznes ir septiņu draudžu eņģeļi, un septiņi lukturi ir septiņas draudzes.

Atklāsmes 1:19-20



Ziņojumu centrs... Izvēlieties savu valodu un lejupielādēt bezmaksas ziņa no Brāļis Branham.