Сім церковних віків.


   Книга Об'явлення серії.

Язичницькі царства.

У Данила 2, Бог дав Навуходоносора, царя Вавилона мрія страшного образу. Даниїл тлумачив цей сон - Навуходоносор був головою золота, Секція груди були з срібла, Медо-перська імперія, стегна мідні, Грецька імперія, і четверта, Ноги заліза, була Римська імперія. Ноги представляли собою суміш заліза і глини. Там не були більше імперій. (не англійська, російська, США, китайська). Четвертий пройшов весь шлях до пальців ніг. Це таємниця. Метали, використовувані для представлення імперій мав характеристики зменшення значення, а також підвищення твердості.

Ці імперії мали вплив на мислення людей. Вавілоняни, перси, греки, і римляни все вплинули на нас сьогодні. Четверта імперія пройшов весь шлях до Царства Христового був створений, (камінь вирізаний з гори). Як це сталося? Язичницька Римська імперія стала папської Римської імперією. Цікава річ, під час холодної війни, двоє чоловіків не могли погодитися один з одним в ООН. Одним з них був російський хрущов, що означає глина, інший американець Ейзенхауер, що означає Залізний працівник. Залізо і глина не могли перемішати. Хрущов знімаючи черевик, щоб вдарити кулаком по столу роблячи точку. Ми стоїмо біля ніг зображення, ми збираємося мати Царство Боже запроваджено.

Деніел 9 повідомлень.

Завантажити (англійською).

Gabriels instructions to Daniel
Sixfold purpose of Gabriels visit to Daniel
Daniel Seventieth week

   Одкровення Ісуса Христа.

Одкровення Ісуса Христа.

Брат Бранхам навчав, що Ісус Христос був автором книги Об'явлення. Джон просто записував те, що він бачив, у серії візій, які прийшли до нього в роки 95-96 А.Д.. У цей час Джон був поміщений у в'язницю на острові Патмос, невеликий острів в Егейському морі поблизу кордону між сучасною Грецією і Туреччиною. Іван сказав: «Я був у Дусі на Господній день...» Він пояснив, що День Господній у цьому контексті не стосується сьомого дня тижня. Скоріше, День Господній є те, що точка в історії людства коли приходить Ісус Христос і приймає фізичне панування над цим світом, виконуючи Об'явлення 11:15, «...Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!»

У своєму першому видінні Іван, який був учнем Ісуса, побачив Ісуса Христа, як він ніколи не бачив його раніше. Іоанн побачив Ісуса, що йде серед семи світильників, і в правій руці він тримав сім зірок. Його біле волосся і обличчя засліпилися з яскравістю його чистоти, але язик його був схожий на меч і його очі горіли вогнем. Іван зіткнувся від страху перед ним. Брат Бранхам сказав, «Про що це одкровення про?» Ісус Христос. Що перше, що він відкриває про себе? Він показує, що він є Бог Небес - не триєдиний бог, але один Бог. Перше, що потрібно знати, це: Ісус не просто пророк; він не є молодшим богом; він не є вторинним бог - він є Бог! Будьте обережні, Джон. Ви ввійшли до Духа. Щось буде показано вам. Що це? Перший з усіх одкровень, «Я Альфа й Омега». (О грішник, лук, покайся тепер, поки не надто пізно.) По-перше, він нехай Джон знає, хто наближався. Це цар Ісус? Цар Бог? Цар Святий Дух? Він сказав: «Я все це. Я від А до Я. Я початок і кінець. Я безсмертний, вічний один!»

Перекладені витяги з... Supernatural Book 6.
через Owen Jorgensen


   Сім церковних віків.

Сім церковних віків.

Після того, як Ісус відкрив його верховне божество, він сказав Івану, що сім ламп - це сім церков, і сім зірок у його руці були ангелами цих церков. Потім він продиктував листа до кожної церкви. Це були язичницькі церкви в Малій Азії. Умови в цих конкретних церквах буде відповідати сім різних періодів Християнство перейшло б до кінця. Отже, ці листи пророкували Сім віків для язичницької церкви. Ісус звернувся до своїх послідовників в кожному віці, надаючи їм заохочення та критику де це необхідно. Він також звертався до людей у фальшивій церкві в кожному віці, ті, хто стверджував, що вони християни, але не були.

Ісус почав свою диктовку, кажучи, «До Ангола Церкви в Ефесі напиши:» Це означало, що кожен вік церкви мав ангела. Слово ангел означає посланник. Це не були небесні посланці. Пророкові Івану не потрібно було б писати листа до небесного ангела. Ні, ці ангели були людьми, один месенджер для кожного віку. Брат Бранхам встановити церковну вік і посланці в їх історичній послідовності:

1.Об'явлення 2:1-7 ЕфесуА.Д. 53-170Павла
2.Об'явлення 2:8-11СмірниА.Д. 170-312Iraneus
3.Об'явлення 2:12-17ПергамуА.Д. 312-606Мартін
4.Об'явлення 2:18-29ТіятирівА.Д. 606-1520Колумба
5.Об'явлення 3:1-6 СардА.Д. 1520-1750Лютер
6.Об'явлення 3:7-13ФілядельфіїА.Д. 1750-1906 Уеслі
7.Об'явлення 3:14-22ЛаодикіїА.Д. 1906-????"Ілля"

Посланцем до першого церковного віку був Павло. Одразу після його навернення до християнства, Господь сказав про Павла: «...бо для Мене посудина вибрана він, щоб носити Ім'я Моє перед народами, і царями,...» Спочатку Павло проповідував євреям. Коли вони відхилили його повідомлення, він сказав: «...До вас перших потрібно було говорить Слово Боже; та коли ви його відкидаєте, а себе вважаєте за недостойних вічного життя, то ось до поган ми звертаємось. Бо так заповів нам Господь: Я світлом поставив Тебе для поган, щоб спасінням Ти був аж до краю землі!» Павло заснував християнські церкви по всій Малій Азії. Він також визначив християнську віру через його листи. У листі до римлян він сказав: «Кажу бо я вам, поганам: через те, що я апостол поганів, я хвалю свою службу,» Помолившись, вивчаючи історію, Брат Бранхам визначив посланців до інших шести церковних віків.

Перекладені витяги з... Supernatural Book 6.
через Owen Jorgensen

Завантажити (англійською) "An Exposition of the Seven Church Ages" (Об'явлення 1-3)
Book: The 7 Church Ages


   Наш вік Лаодикії.

Наш вік Лаодикії.

Ісус докоряв епоху лаодикійської церкви, кажучи: «А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...» Ти кажеш, «Я багатий, і збагатів, і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!» Сьома церковна епоха настільки тісно організована що Ісус зображує Себе на зовнішній стороні, бажаючи зайти. «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.»

Лаодикія - останній церковний вік перш ніж Ісус Христос повернеться на землю, на цей раз у суді. Бог сказав через Малахії, «Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний! І приверне він серце... синівське до їхніх батьків,...» Так вісник до сьомого церковного віку матиме дух Іллі, так, як це робив Іван Хреститель.

Брат Бранхам вчив, «Коли цей великий Ілля приходить наприкінці цього віку, він привезе послання П'ятидесятниці перетворити дітей у вірі батьків. Він буде докоряти християнам у Лаодикії тому що вони не зберігали тієї самої віри це було там на початку». «Я часто задавався питанням, «Чи буде ця людина просто бути проповідником, тоді?» Ілля чинив усі чудеса і не проповідував. Але коли його дух був на Івана, він зробив все проповіді і ніяких чудес. Чому? Ісус збирався йти за ним і Він буде робити чудеса. Малахій сказав: «А для вас, хто Ймення Мойого боїться, зійде Сонце Правди та лікування в промінях Його,...» Джон не було необхідності робити чудеса; він щойно оголосив про прихід Христа».

Висновок у тому, що Ілля в кінці часу буде і проповідувати, і робити чудеса.

Брат Бранхам продовжував розширюватися на нього. «Як і Іван, цей останній час Ілля буде неправильно зрозумілий. Він буде такою великою, могутньою людиною перед Господом що деякі люди помилково приймають його за Месію. Який характер буде Ілля є? По-перше, він буде могутнім пророком який буде залишатися вірним Слову Божому, Іллі було правдою, і Джон було правдою. Чинячи знаки і чудеса, він переверне серця дітей назад до віри їхніх отців п'ятидесятників. Він буде ненавидіти орнаментальний жінок. Ілля зробив із Єзавеллю. Іван зробив з Іродіадією. Обидва чоловіки, пророки з тим же духом, ненавидів організовану релігію, як ці християнські конфесії. Щось у їхньому дусі вигукнуло проти цих речей».

Перекладені витяги з... Supernatural Book 6.
через Owen JorgensenСім церковних віків.

Дивіться...
для більш докладної інформації.
Сім церковних віків.


  Писання говорить....

Бо не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам.

Лев зареве, хто того не злякається? Господь Бог заговорить, хто пророкувати не буде?

Амоса 3:7-8Supernatural Book 6
через Owen Jorgensen.

Доступний з:Supernatural
Christian Books.

(Англійська)


Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

   Сім церковних віків.

Завантажте (англійською) окремі Повідомлення семи церковних століть, як вони проповідувалися Брат Бранхам.

Revelation of Jesus Christ
The Patmos Vision
Еphesian Church Age
The Smynean Church Age
The Pergamean Church Age
The Thyatira Church Age
The Sardisean Church Age
The Philadelphia Church Age
The Laodicean Church Age

Натисніть на зображення, щоб завантажити в повному розмірі.


Деніел Плакат
- Доступний з.
електронною поштою:
ronmillevo@yahoo.com

Сім церковних віків. Плакат.

Доступний з.
електронною поштою:
ronmillevo@yahoo.com

Revelation Плакат.

Доступний з:
Ron Millevo електронною поштою:
ronmillevo@yahoo.com


Сім церковних віків.
Плакат
Сім печаток.

Доступний з:
ronmillevo@yahoo.com