Живе слово серії.

Слово до церкви.


  Живе слово серії.

Слово до церкви.

Перекладені витяги з (PDF Англійська)...
  Christ is the Mystery of God Revealed.


William Branham.

Любіть один одного понад усе. Кохати одне одного. Не... Що б диявол не намагався сказати... Тепер ви всі одна чудова, велика, мила група, але пам’ятайте моє застереження. Побачити? Сатана не дозволить, щоб це залишалося таким.

Ні, сер. Він розстріляє все, якщо йому доведеться когось залучити, щоб стати його мішенню. Він залучить якогось критика чи невіруючого, ввести його, і змусити його спілкуватися з вами під тишею та іншими речами. Потім він застрелить того хлопця якоюсь отрутою, і він почне з того через церкву. Не ставайте на сторону цього. Хіба ти ні до чого іншого не маєш відношення. Ви залишайтеся люблячими, милими та добрими один до одного. Моліться за цього чоловіка, щоб він теж був врятований, або за цю жінку, хто б це не був. Просто моліться за них і залишайтеся один з одним і залишайтеся зі своїм пастором. Побачити? Він пастух, і ви віддаєте йому пошану. Він проведе вас через, і... тому що він призначений Богом так робити.

Тепер, ви це пам’ятаєте? Прийде ворог. А коли він це зробить, просто тримайтеся ближче один до одного. А той, кого диявол використовує для ворога, або вийде, або увійде і стане одним із вас. От і все. Ніколи не вступайте в клан один з одним - і не розмовляйте, робіть із себе клан; ми єдині.

Я не міг сказати: «Ліва рука, я сержуся на тебе, я збираюся викинути тебе. тому що ти не права рука». Він моя ліва рука. Я хочу, щоб він там залишився. Навіть кінчик мого пальця, я хочу, щоб він залишився тут, кожна маленька частинка мого тіла залишатиметься там. І Бог хоче нас як Тіло віруючих щоб залишатися правими один з одним, узгоджувати це один з одним.

А тепер у вас є касети про це. У вас є касети про те, у що ми віримо. У вас є касети про дисципліну в церкві: як ми себе поводимо в церкві Божій, як ми прийшли сюди разом і опинилися разом у небесних місцях. Не залишайтесь вдома. Якщо Бог у вашому серці, ви не можете дочекатися, поки ті двері відчиняться там щоб потрапити сюди для спілкування зі своїми братами. Якщо ти не почуваєшся так, тоді я кажу тобі, що тобі пора молитися, тому що ми в останні дні, коли Біблія закликає нас до цього набагато більше, як ми бачимо, що цей день наближається, любити один одного християнською і Божественною любов’ющоб зібратися разом у небесних місцях, у Христі Ісусі і любіть один одного. «Це пізнають усі люди, що ви Мої учні, коли ви будете любити один до одного».

Це вірно. Залишайтеся разом. Якщо брат, ти думаєш, що він трохи не правий, або сестра, скажи, «Господи, не дай мені коли-небудь вирости корінь гіркоти, бо це вплине на нього, і це забере Христа з мого життя». Ця отруйна кислота злоби, ревнощів і ненависті, що просто забере у вас Святого Духа. Це виведе Його з Скинії сюди. Це вб'є Духа Божого або вижене його звідси, пошкодити свого пастора; це зробить все. Побачити? Не роби так. Ви просто стаєте набагато ближче один до одного. Намалюйте... Візьміть пряжку, як свідчив брат (служитель тут днями ввечері) про наявність пряжки (бачити її у видінні). Просто... Що застібається на всю Божу броня; просто надіньте, підтягніть, підійміться прямо один до одного. Любіть один одного в будь-якому випадку. Говоріть добре один про одного. Говоріть один про одного приємні речі, і тоді Бог вас благословить.

Перекладені витяги з (PDF Англійська)...
  Christ is the Mystery of God Revealed.


  Живе слово серії.

Божий закон відтворення.

Перекладені витяги з (PDF Англійська)...
  Pergamean Church Age.


William Branham.

«Ось що я намагаюся вам сказати. Закон розмноження полягає в тому, що кожен вид народжує свого власного виду, згідно Буття 1:11. Отже, діти Божі будуть подібними до свого батька. У ці останні дні справжня церква (наречена) прийде до надгробку, і вона стане суперцерковою, супер расою, коли наблизиться до нього. Вони в нареченій будуть настільки схожі на нього, що будуть навіть у самому його образі. Це для того, щоб з ним поєднатися. Вони будуть одним цілим. Вони будуть самим проявом слова Бога Живого. Деномінації не можуть цього виробляти. Деномінації створять свої віровчення і свої догми, змішані зі словом. Таким чином вийде гібридний продукт.

«Перший син, Адам, був вимовленим словом Бога (насіння). Йому дали наречену, щоб відтворити ще одного сина Божого. Але Єва впала в результаті гібридизації, і тому вона спричинила смерть Адама.

«Другий Син, Ісус, який також був вимовленим словом Божим (насіннем), отримав також наречену, як і Адам. Але перш ніж Ісус зміг одружитися зі своєю нареченою, вона також впала. Вона, як і дружина Адама, була піддана випробуванню чи повірить вона слову Божому і буде жити, або засумніватись у слові й померти. Коли вона засумнівалася і залишила слово, вона померла.

«З маленької групи справжнього насіння слова, Бог подарує Христу улюблену наречену. Вона буде незайманою за його слова бо вона не знає жодних рукотворних вірувань чи догм. Через членів цієї нареченої Бог виконає все, що Він обіцяв проявився б у незайманому.

«Слово обітниці прийшло до Діви, Марії. В Ісаї 9:6 Бог пообіцяв, що коли-небудь проявиться. Тепер він діяв, щоб виконати Своє власне слово обітниці в Діві. Зверніть увагу на те, що послання їй приніс ангел, але послання цього ангела все ще було словом Бога. Коли вона прийняла послання ангела до неї, Бог виконав усе, що пообіцяв, що станеться в той час. Природне лоно Марії є «типом» духовного лона незайманої нареченої сьогодні. Так само, як Марія, ця незаймана діва скаже: «Нехай буде мені за словом твоїм». Христос є головою цієї нареченої, і вони у всьому підкоряються йому. Вони не тільки полюблять його, але й матимуть його потенціал.

«Зверніть увагу на гармонію батька і сина. Ісус ніколи нічого не робив, доки батько спочатку не показав йому, що робити (Івана 5:19). Ця гармонія буде існувати між Ісусом і Його нареченою. Він показує їй своє слово життя, і вона отримує його. Вона ніколи в цьому не сумнівається. Ніщо не може зашкодити їй, навіть смерть, бо навіть якщо це насіння посіяне в землю, вода духу підніме його знову. Ось у чому секрет. Слово в нареченій так само, як у Марії. Наречена має розум Христа, і тому вона знає, що він хоче зробити зі своїм словом. Вона робить це в ім'я Господа, що означає, що вона має «Так говорить Господь». Тоді слово проростає водою духу, і воно росте, поки не виконає своє призначення.

«Ті, що в нареченій, виконують тільки його волю. Ніхто не може змусити їх робити інакше. Вони мають «Так говорить Господь» або вони залишаються нерухомими. Вони знають, що всередині них має бути Бог, який виконує вчинки, виконує власне слово. Він не завершив всю свою роботу під час свого земного служіння, тож тепер він працює всередині і через свою наречену. Вона це знає. Христос тепер виконає через Свою наречену ту роботу, яку залишив на цей конкретний час.

«Отож, давайте встанемо, як Ісус Навин і Калеб. Наша обітована земля з’являється в поле зору навіть як це робили їхні. Ім’я Ісус Навин означає «Спаситель Єгова». Чоловік Ісус Навин представляє лідера останнього часу, який прийде до церкви так само, як прийшов Павло як первісного лідера ранньої церкви. Калеб представляє тих людей, які підуть за Ісусом Навином...»

Перекладені витяги з (PDF Англійська)...
  Pergamean Church Age.


  Писання говорить...

Уставай, світися, Єрусалиме, бо прийшло твоє світло, а слава Господня над тобою засяла!

Бо темрява землю вкриває, а морок народи, та сяє Господь над тобою, і слава Його над тобою з'являється!

Ісаї 60:1-2Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Діяння пророка.

(PDFs)
 

Christ is the Mystery
of God Revealed.

(PDF Англійська)

Раніше...

Після...

William Branham
Life Story.

(PDF Англійська)

How the Angel came
to me.

(PDF Англійська)