Голос Знака.


  Діяння пророка серії.

Жінка біля криниці.


Пеаррі Грін.

Як тільки Бог щось зробив певним чином, оскільки Він не змінюється («що в Нього нема переміни чи тіні відміни.»), Писання вчать, що Він можна очікувати, що діятиме знову так само. Проте, Він може зробити нову річ, як Він робив, коли послав пророка Ноя, коли Він покликав Авраама, коли Він послав Іллю, коли Він послав Івана Хрестителя, і коли Він послав Свого єдиного Сина, Ісуса Христа. Було багато людей, які знали Писання кожного разу, хто знав пророцтво, але не зміг побачити, що Бог робить тому що вони не мають духовної проникливості визнати людину, яку Бог послав. Як ми бачили, іншого шляху немає визнати послану Богом людину ніж тими творами, які він робить і чи були Писання свідчать про нього.

Навіть Павло, який жив на землі, коли це робив сам Ісус Христос і не сумнівався, чув про Ісуса, коли Він був тут, ні переконаний, що Ісус Христос був той пророк Второзаконня 18. Також Павло не визнавав Івана Хрестителя як предтечу Христа. Тоді Павло не міг діяти так, як це робили учні Івана, хто, коли Джон обернувся і сказав: «Ось Агнець Божий» слідували за Ісусом з цього дня. Ні Павло визнає Ісуса і слідувати за Ним як Петро та Матвій митаря коли Він звернувся до них і сказав: «Ідіть за Мною». Павло повинен був мати особистий досвід у дорозі до Дамаску.

Головні священики та книжники та фарисеї не впізнав Месію, хоч вони старанно шукали Його, для первосвященик не вірив ствердну відповідь Христа на його питання про те, чи Він (Ісус) є Сином Блаженного. Замість того, щоб вірити Йому, коли Він сказав: «Я,»  вони хулили і використовували Його слова проти Нього. Так що це було те, що, коли Ісус висів на хресті, Він міг дивитися на них зверху вниз і сказати, «Отче, прости їм, бо не знають, що вони роблять.» Якби вони вважали, що Він є Сином Божим, вони не розіп'яли б Його і весь план Спасіння був би втрачений. Хоча Він робив чудові твори, вони бачили Його лише як людину, сина столяра. Вони залишили поза увагою робіт і дотримуються своїх традицій а не визнати, що те, що вони навчають народ був неправий.

Була маленька блудниця, жінка Самарія згадані в четвертому розділі книги Іоанна. Тут Іван розповідає, як Ісус сидів на криниці, чекаючи Його учнів, які поїхали в місто, щоб придбати їжу, коли вона прийшла черпати воду. Він попросив її принести Йому пити, і їхня розмова пройшла приблизно так:

«Пане,» сказала вона, «це не для вас, єврей, щоб запитати мене, Самарянин випити.»

«Якби ви знали, з ким ви говорите, ти попросиш мене випити», відповів він.

Вона сказала: «Пане, у вас навіть немає з чим набрати води. Ви більший за нашого отця Якова, що нам дав цю криницю?»

«Пийте води, яку я даю, і ви ніколи більше не спрагнете», сказав Ісус.

Її відповідь була негайна: «Дай мені, Пане, цієї води!» Коли Ісус сказав їй це, її спрага була очевидною; спрага і голод, яких у інших не було,  виконуючи Його слова, «Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.»

Тоді Він сказав їй: «Іди поклич чоловіка свого.»

Їй було соромно. «Чоловіка не маю,» відповіла вона лагідно.

«Ви правильно сказали,» прийшов голос Божий, розрізняючи самі думки в її серце, «Бо п'ятьох чоловіків ти мала, а той, кого маєш тепер, не муж він тобі. Це ти правду сказала.»

А тепер подивіться одкровення, яке прийшло до її серця, коли вона, знаючи тільки трохи про Писанні, сказав: «Бачу, я знаю, що пророки говорять, що, коли прийде Месія, Він розповість нам усі ці речі. Ви кажете, що хоча ми поклоняємось на цій горі, прийде день, що ми не будемо. Бачу, Пане, що Пророк Ти.». На цьому  вона побігла в місто, вигукуючи, «Ходіть но, побачте Того Чоловіка, що сказав мені все, що я вчинила. Чи Він не Христос?» Вона отримала більше одкровення, нічого не твердити, ніж більшість релігійних людей її доби. Ісус сказав про них, що тому, що вони стверджують, що вони мають Світло (і не могли визнати Його служіння), вони були сліпими.

Скільки разів Ісус розглядіти думки людей? Скільки разів він сприймав їх питання і відповідати на них, перш ніж вони просили. Чи не це був атрибут Еммануїла, Бог з нами, Єгова Спаситель у плоті? Хіба це не «знак», що Ісус Христос Спаситель світу був в їх середовищі? Проте, вони відмовилися прийняти його. Так Він сказав: «Якщо ти віриш не тому, що я говорю, повір творам, які я роблю». Таким чином, сьогодні, бо Він «Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!»

Мене вчили ці речі в недільній школі більшу частину свого життя, але в перший раз я коли-небудь бачив такий атрибут Бога проявляється був на зустрічі в січні 1950 року, в Колізеї Сем Х'юстон, в Х'юстоні, Техас. Молода жінка вийшла вперед приймати молитву. Брата Бранхам звернувся до неї і сказав: «Перш, ніж я молюся за вас, ви повинні зізнатися свій гріх.» Вона протестувала, що вона - праведна жінка; але він сказав: «Ви були невірні своєму чоловікові.» Її чоловік сидів в зборах в той час. Я помітив переполох в одному напрямку і повернувся, щоб побачити. Її чоловік спускався по проходу, попрямували до платформи, щоб зупинити брата Бранхама звинувачувати свою дружину. Швейцар ступив вперед, щоб зупинити його,  але брата Бранхам сказав: «нехай він прийде.» Чоловік кинувся на платформу і знаходився в межах десяти футів від брата Бранхама коли його зупинили слова пророка, «Сер, що про вас і вашому секретарі рудого, сидячи в автомобілі в провулку минулої п'ятниці?». Брата Бранхам продовжував говорити на двох з них, кажучи: «Що вам два потрібно зробити, це покаятися перед Богом, зізнайтеся це один одному і будьте чоловіком і дружиною». Цей випадок був понад усе, що я бачив раніше.
----

«Брата Пеaррі,» сказав він, «що б ти не робив, зберігайте баланс у Писаннях; але я не буду заперечувати, що це Голос сказав на річці Огайо в 1933 році!» Він продовжив: «Брата Пеaррі, я нічого про це публічно не говорять. Люди не розуміють, що таке пророк. Але коли світло прийшов вихорову вниз з неба, і ті люди, що сидять на тому березі, побачили це, був голос, який говорив від нього, так само, як це робилося з Павлом по дорозі до Дамаску. Голос сказав: «Як Іван Хреститель був посланий провістити перше пришестя Господа Ісуса Христа, ваше повідомлення буде провістити Його друге пришестя.»

Перекладені витяги з... The Acts of the Prophet. Chapter 3
через Pearry Green

Читайте повний звіт в...   "The Acts of the Prophet"
(PDF Англійська)


Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Діяння пророка.

(PDFs)

Chapter 3
The Voice of the Sign.

(PDF Англійська)

Раніше...

Після...

William Branham
Life Story.

(PDF Англійська)

How the Angel came
to me.

(PDF Англійська)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Англійська)

Marriage and Divorce.

(PDF Англійська)

Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

  Писання говорить...

Бог непорочна дорога Його, слово Господнє очищене, щит Він для всіх, хто вдається до Нього!

Бо хто Бог, окрім Господа? І хто скеля, крім нашого Бога?

2 Самуїла 22:31-32Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.