Предтечі.


  Діяння пророка серії.

Предтечі.


Pearry Green.

Святий Іван записує у розділі 1:19-21 наступний цікавий дискурс між Іваном Хрестителем та певними священиками:

19 А це ось свідоцтво Іванове, як юдеї послали були з Єрусалиму священиків та Левитів, щоб спитали його: Хто ти такий?
20 І він визнав, і не зрікся, а визнав: Я не Христос.
21 І запитали його: А хто ж? Чи Ілля? І відказує: Ні! Чи пророк? І дав відповідь: Ні!

Ці священики та левити бачили що все про Івана було інше - його послання покаяння, його одяг з верблюжої шкіри, навіть його раціон із сарани та дикого меду. Вони помітили, що він не зійшов в храм, щоб проповідувати, але його служіння було надзвичайно ефективним. Спантеличений цим дивним людиною в пустелі, вони шукали відповідь; звідси питання «Чи Ілля?» Останній великий пророк, про якого знали ці люди був Малахі, чиє повідомлення було продзвенів якихось чотириста років тому. Ці релігійні євреї були добре знайомі з Малахія 4:5, і вони подумали, що Іван було виконання цієї частини цього пророцтва...

Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!

Але коли його запитали, чи був він тим пророком, він чітко заявив: «Ні». Тоді вони думали, що Іван може бути виконанням Второзаконня 18 де Мойсей сказав, що буде пророк послав до них «як до» самому Мойсеєві. Таємниця поглибилася, як Іван дав плоский відмова до цього питання. Ну, Джон заперечував, що пророк хто «відновить усі речі»; Тепер він заперечує, що «пророк, як Мойсей». Хто насправді він був? Не повністю розуміючи Писання релігійні лідери попросили його якби він був «помазаник» - Месія?. На це запитання він відповів «Так» і «Ні», «Так» він був помазаний Богом і «Ні», він не «помазаник». Нарешті, в своїй духовної сліпоти, священики і левити запитали його: «Хто ти?» Без вагань Іван Хреститель (у св. Івана 1:23) ідентифікував себе у Святому Письмі, вказуючи їм на пророцтво, яке вони не помітили в Ісаї 40:3, кажучи:

Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому!

Чи свідчить Іван про себе? Ні. Іван свідчив про Писанні, і Писання свідчили про нього. Він був ідеальним виконанням цього Писання.

Тепер Ісая сказав (Ісаї 40:3) що один прийде плакати, як голос у пустелі. Іван Хреститель був таким «голосом». Крім того, Малахія 3:1 говориться,

Ось Я посилаю Свого Ангола, і він перед обличчям Моїм приготує дорогу. І нагло прибуде до храму Свого Господь, Якого шукаєте ви, і Ангол заповіту, Якого жадаєте. Ось іде Він, говорить Господь Саваот!

Знову ж, Іоанн Хреститель був, що посланник який був посланий як провісника, перш ніж Господь раптом прийде до Свого Храму. Іван, за Писанням знав, хто він і що його міністерство буде робити? Але ми б знали, хто він був?
----

Тепер давайте подивимось, як Ісус визначив Івана Хрестителя. Розкриваючи себе як Сина Людського, він також помістив служіння Іоанна у Слові. Матвія 17:9-13 записує наступна розмова яку Ісус мав із учнями стосовно служіння Іллі в Малахії 4:5 пророцтва, і служіння Івана Хрестителя. У цій частині Писання, Ісус визначає майбутнє служіння типу Іллі щоб відновити всі речі, а потім він ототожнює Івана Хрестителя як Ілля для першого приходу Христа.

9 А коли з гори сходили, заповів їм Ісус і сказав: Не кажіть нікому про цеє видіння, аж поки Син Людський із мертвих воскресне.
10 І запитали Його учні, говорячи: Що це книжники кажуть, ніби треба Іллі перш прийти?
11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує.
12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них.
13 Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.

Іоанн Хреститель, а потім, справді була людина з духом Іллі, предтечею першого пришестя Господа Ісуса Христа. Але він НЕ був «тим Іллею», щоб відновити всі речі. Проте, самі релігійні люди в день, книжники та фарисеї, хоч вони шукали Месію, не впізнали Його або Його провісника. Ісус підтвердив, що вони цього не зробили засвідчуючи, що це можливо для Бога послати могутнього чоловіка і це залишиться непоміченим навіть релігійними людьми світу. Але якщо Іоанн був предтечею, то воно повинно бути необхідним визнати його попередником, або Бог послав би його марно. Нездатність визнати «провісник» призводить до нездатності визнати ВООЗ і ЩО він бігає раніше. Навіть у богословських семінаріях вчать, що Іван був провісником, але причина такого попередника було втрачено в їх навчаннях. Умови віку вимагали, щоб "провісник" прийти до «підготувати» народ щоб отримати те, що Бог обіцяв.

Перекладені витяги з... "The Acts of the Prophet."
через Pearry Green

Читайте повний звіт в...
  "The Acts of the Prophet"
(PDF Англійська)


  Писання говорить...

Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!

І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!

Малахії 4:5,6


Цитата...

Іван, пророк, з’являється на землі через чотириста років без пророка... Знак через чотириста років, коли він з'явився, що мало пройшло часу... Тепер, якщо ти духовний, ти зловиш те, що я говорю. Нехай Бог відмикати угору ваше розуміння. Як давно це пройшло? Чотириста років, що Ізраїль без пророка. Церкви отримали так скручені, а потім сюди приходить Іван на сцені. Іван був пророком, знак того, що Месія буде говорити після нього. Дивіться, тому що Малахія 3 сказав, «Я пошлю свого посланця перед лицем Моїм щоб підготувати шлях, підготувати людей». Подивіться на Івана. Ні егоїзм в йому. Він ніколи не брав жодної слави.  Вони намагалися назвати його Месією,  але він сказав: «Я не гідний того, щоб звільнити взуття Його.» Але як тільки з'явився Ісус, У нього був знак: Стовп вогню, світло над йому, як голуб спускається, голос говорить: «Це Мій улюблений Син, в Кого я дуже задоволений».

Перекладені з... The Voice of the Sign (1964)
(PDF Англійська)Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

  Писання говорить...

Ось Я посилаю Свого Ангола, і він перед обличчям Моїм приготує дорогу. І нагло прибуде до храму Свого Господь, Якого шукаєте ви, і Ангол заповіту, Якого жадаєте. Ось іде Він, говорить Господь Саваот!

Малахії 3:1


Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Pillar of Fire

Supernatural Cloud

Acts of the Prophet

(PDF Англійська)

Chapter 11 - The Cloud

(PDF Англійська)

Раніше...

Після...