Надприродне хмара.


  Діяння пророка серії.

Надприродне хмара.


Пеаррі Грін.

Луки 21:25-27,
25 І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль,
26 коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться.
27 І побачать тоді Сина Людського, що йтиме на хмарах із силою й великою славою!

Ці вірші Біблії були прочитані для сотень років. Завжди в думках людей, поява хмар і поява Ісуса Христа були пов'язані. Навіть вивчені теологи хто вірить у повернення Ісуса до землі, взяти його наречену, утворили це з'єднання у їхньому розумі. Проте ці самі богослови може пропустити його друге пришестя тому що, хоча дано «очі, щоб побачити і вуха почути» вони відмовляться використовувати їх для виявлення цих речей який Бог пообіцяв у Його Слово, передував би друге пришестя Христа.

Матвія 24, починаючи з 23-го вірша це також свідка цих днів до приходу Христа:

23 Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи Отам, не йміть віри.
24 Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних.

(Зверніть увагу, що Ісус не сказав «Фальшивий Ісус» але фальшиві «помазані», ті, що мають справжнє помазання, але розмовляючи речі, які не є правдою, помилкові мундштуки.)

Ісус був попередження про обман на другому приїзді, але він обіцяв що обрані не був би обдурений, ті, чиї імена були написані в книзі життя ягняти від перед фундаментом світу, і вони визначені, щоб відповідати образ Ісуса Христа. «А кого Він призначив, тих і покликав, а кого покликав, тих і виправдав, а кого виправдав, тих і прославив.» (до римлян 8:30). Ісус каже, хоча що там виникне про кого скажуть люди «Ось один помазаний! Ось один, хто має слово!» У Матвія 24:25 він продовжує:

25 Оце Я наперед вам сказав.
26 А коли скажуть вам: Ось Він у пустині не виходьте, Ось Він у криївках не вірте!

Серед церков сьогодні є ті хто хотів би вірити варість народжений кредо, догма або доктрина, ніж Слово. Вони виконують це Писання, бо вони кажуть, «Ось слово, ось помазання. Ми, члени Ради, лідери зустрілися в приватному, шукаючи Господа. Тепер ми виходимо і кажу вам, що це Слово». Вони шукають приватного одкровення і змушують її на своїх послідовників. Пам'ятайте, що він це Слово, «Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово... І Слово сталося тілом, і перебувало між нами...»

Без одкровення вони інтерпретують Писання, такі як Матвія 24:27,

27 Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського.

З цього Писання вони очікують Ісуса Христа літати через небеса, кричавши його повернення, щоб взяти свою наречену. Тих, хто навчає цього забудьте про Писання, де він чітко розповідає що його повернення буде «як злодій вночі».

Дивитися на цивілізацію; Він їздив зі сходу на захід. Подивіться на християнство, він їздив зі сходу на захід. Подивіться на сонце; Він піднімається на сході і набуває на заході. У розділі 10 [Дивіться: Сім церковних віків.] зазначено, що Бог розпочав повідомлення кожного посланця до кожного церковного віку на Сході і останній посланник з'явився на заході, приведення таємниць Бога до завершення, як передбачав у Одкроветності 10:7. Тому, якщо надприродними явищами мали з'явитися людям, які живуть в останні дні перед тим, як прихід Господа, ці явища відбудуться на заході. Бо «як блискавка з сходу,... до Заходу», так що Ісус Христос відкрив себе зі сходу на захід через ці сім посланців. Як кожен приніс своє повідомлення отже, одкровення продовжували, розширюючи з кожним з них: Лютер приніс обґрунтування; Уеслі, освячення, П'ятидесятники, падіння Святого Духа на початку цього лаодичного віку; і тепер до завершення з цим повідомленням до нареченої Де ці таємниці були розмовними цим посланцем і печатки навіть були відкриті.

Матвія 24:28,
28 Бо де труп, там зберуться орли.

Тому його ангели збирають орли, ті, хто живе в цьому віці, вік орлів. Орли їдять свіже м'ясо, не «блювота», яка повинна заповнити всі номінальні «таблиці» (Ісая 28:8), але для свіжого м'яса Слова. Ось де збираються орли. як це слово виходить, отже, люди збирають, хто це вірить, як закликає Бог.

Матвія 24:29-30,
29 І зараз, по скорботі тих днів, сонце затьмиться, і місяць не дасть свого світла, і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться.
30 І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать вони Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою.

Інше посилання на прихід сина людини, в Даниїла 7:13,

13 Я бачив у видіннях ночі, аж ось разом з небесними хмарами йшов ніби Син Людський,...

Даниїл у Старому Завіті навіть свідчить про прихід сина людини як пов'язаний з хмарами. Так само Ісус, кожен раз, коли він говорив про своє друге пришестя, говорила про хмари.

В Арізоні, так проголошує палату торгівлі, вісімдесят п'ять відсотків часу, у небі немає хмар. Але 28 лютого 1963 року, позачергова хмара з'явилися в небі Арізона. Він був представлений з малюнком, у статті, написаній доктором Джеймсом Макдональдом, хто був професором атмосферної фізики в університеті Арізони, У журналі Науки, 19 квітня 1963 року. Людей попросили відправити будь-якими доступними фотографіями або інша інформація, яка могла пролити світло на походження цієї хмари. Чому інтерес до однієї хмари?

Просто через її феноменальний розмір і висоту, розраховується за тригонометрією з вісімдесяти непарних фотографій, як двадцять шість миль на висоті, п'ятдесят миль довгих і тридцять миль шириною. Спостереження прийшли з двохсот вісімдесят миль в одному напрямку і багато інших напрямків від понад сто миль відстані. Чудова видовище цієї хмари залишався освітлений сонячним світлом двадцятьм восьми хвилинами після заходу сонця. Вище атмосфери, над польотом стеля літаків, за межами де волога може утворюватися і конденсуватися, і неможливо виникнути з ракети за великою масою вологи, вона повинна містити, велика хмара залишається науковою загадкою.

-----
Якщо ви вивчите фотографію від науки - заплутана хмара ви можете побачити обличчя Господа Ісуса Христа в ньому, Він дивиться і стикається з Сходом, з волоссям, як вовна, як Іван-Ревелятор бачив його. Він з'явився не як молодий чоловік як він був, коли він висів на хресті у віці тридцяти трьох, але, як той, хто є суддею світу. Це може бути важко для деяких людей, щоб отримати, але це говорить у Писаннях у багатьох місцях що, коли виявляється син людини, Коли Він з'являється, будуть хмари?

-----
Я проголошую людям цього віку що Писання обіцяють, що є хмара пов'язані з появою сина людини на цій землі. Тепер я приношу вам вражаючі новини що в цьому столітті була така хмара - хмара, яка не може бути пояснена наукою. Якщо це можна пояснити за допомогою наукового принципу тоді я не міг повірити, що я роблю про хмара, але немає пояснення. Мені сказали людину Кого я вірю, щоб бути пророком Бога за цей вік, Брат Уилльям Бранхам, що сім ангелів прийшли до нього і виявили таємниці книги Об'явлення, Вони схопили його в середину, і коли залишаючи його, сформувалася ця хмара. У мене немає причин сумніватися в цьому поясненні. Хмара була занадто великою, занадто високою, і доведеться мати надто багато вологи, щоб бути реальним; але факт залишається - це було реально. Це було надприродним, і Бог послав його як знак нареченої.

Перекладені витяги з...
Діяння пророка. - Пеаррі Грін.

Завантажити (Англійська):
  "Is this the sign of the end Sir"

Читайте повний звіт в...
  "The acts of the Prophet" - Пеаррі Грін.


Хмара була
занадто великою,
занадто високою,
і доведеться мати
надто багато вологи,
щоб бути реальним;...


  Писання говорить...

Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!

І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!

Малахії 4:5,6


   Завантажити (англійською)...


Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Стовп вогню.

Надприродне хмара.

Діяння пророка.

(PDFs)

Глава 11. Хмара.

(PDF)

Раніше...

Після...

Там вони розп'яли
Його. Череповище.

  The Indictment

(PDF Англійська)

William Branham Life
Story.

(PDF Англійська)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Англійська)

Marriage and Divorce.

(PDF Англійська)