Захоплення ловля геть.


  Річка Огайо, 1933.

Річка Огайо, 1933.


Річка Огайо, 1933.

Це було 11 червня 1933 року, Як брат Бранхам хрестили у річці Огайо біля підніжжя весняної вулиці в Джефферсонвіллі, що дивне Світло, як зірка, раптом став обертатися і висіти над головою. Було близько чотирьох тисяч людей, що сидять на березі річки спостерігаючи, багато хто з них були свідками цього незрозумілого явища. Деякі побіг у страху; Інші впали в поклоніння. Багато хто цікавився сенсом цього чудового виникнення. Так само, як з Саулом, голос говорив з Світла. Це були слова,

“Як Джон Хреститель був посланий наперед першого приходу Господа, ваше повідомлення випереджено Його другий прихід...”

Більше...


  Ангел комісія.

Ангел комісія.

Одного разу вночі в 1946 році Ангел Господній зустріли брата Бранхам лицем до лиця і сказав йому, що він був висвячений взяти дар божественного зцілення до світу. Ангел сказав йому, що йому дадуть два знаки щоб довести, що він був посланий від Бога. Він незабаром виявив, що перший знак був, за своєю природою, фізично оподатковуючи, тримаючись за руки хворих людей, відчуття коливань своїх смертельних хвороб подорожуючи вгору його плече до його серця. У ті перші дні його служіння він буде молитися за сотні людей кожну ніч, поки він не відчув запаморочення і він майже знепритомнів від виснаження. Тоді другий знак прийшов і це виявилося більш фізично стомлюючим, ніж перший знак. Коли помазання Святого Духа почали розпізнавати неприємності людей, кожне бачення виснажувало стільки його енергії що він міг молитися тільки про 15 до 20 людей щоночі. Ангел сказав, якщо він зможе змусити людей повірити йому, жодна хвороба не могла протистояти його молитвам. Коли він протестував що люди йому не повірять через його низький статус, тоді Бог додав два знаки за доказ його вчинення.

Завантажити (англійською):

55-0117  How the Angel came to me.
The acts of the Prophet - The Angel Appears.

  Стовп вогню - Х'юстон 1950.

Стовп вогню.


William Branham.

У Х'юстоні, штат Техас, в січні 1950, дивовижна фотографія була зроблена Douglas Studios. На фотографіях з'явилися світло над головою брата Брангама у формі гало. Негативний був досліджений Джорджем Лейсі який був ФБР екзаменатор допитаних документів, щоб визначити чи ні світло могло бути результатом неправильного експозицію, розробки або ретушування. Розслідування служило для того, щоб повністю підтвердити факт що яскравість була викликана світлом ударний негативний. Ця картина висіла у залі релігійного мистецтва у Вашингтоні, округ Колумбія, як єдине надприродне буття коли-небудь фотографуватися.

Завантажити (англійською)
  53-0509  Pillar of Fire. - William Branham


  Ілля Пророк.

Ілля Пророк.

Тепер ми пройшли через церковну віку, але ми обіцяні в останні дні відповідно до Малахія 4 що знову буде повернення, від пророка на землі. Тепер пам'ятайте, Слово Господнє приходить до пророка, не богослов, пророк. Він рефлектор Божого Слова. Він нічого не може сказати; Він не може сказати свої власні думки; Він може тільки говорити, що Бог розкриває.

В Малахії 4:5-6, Бог сказав, що Він пошле нам Ілля пророк «перше ніж день Господній настане, великий й страшний!». Коли Ісуса запитали, чому говорили вчителі першим прийде Ілля, Він сказав їм, що Ілля прийде і все приготує. Потім він сказав їм, що Ілля вже прийшов і ідентифікував Івана Хрестителя як нього. Коли вони запитують Івана питання «Хто ти такий?» він сказав: «Я голос, що плаче в пустелі». Це був Ісая 40:3. Отже, людина помазаний з духом Іллі повинен був прийти і «відновити». Я вірю, що Вільям Бранхам був пророком щоб відновити речі, які пішли в помилку. Ви можете думати, що це звучить дивно, але Бог довів, що знову і знову, що це було не звичайне міністерство, з баченнями, надприродними діями, навіть воскресіння мертвих (після завірення лікарями). Ми прямо в момент повернення Ісуса - страшний Господній день.


  Писання говорить...

Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!

І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!

Малахії 4:5,6


  Надприродне хмара.

Надприродне хмара.


Надприродне хмара.

Незадовго до заходу сонця 28 лютого 1963 року народження, вражаюче красива і таємнича хмара пронеслися на північ через Арізону США. Два журналів несли зображення і доповідь цього дивного явища. (Журнал Science 19/4/63 та журнал Life 17/5/63). Причина інтересу був те, що масивне хмара висіло в блакитному небі на великій висоті, в якій не існує вологи щоб сформувати хмару. Видається неможливим пояснення надано науковими запитами в неї, але невідомі світові  було те, що на 22 грудня 1962 року, за два місяці до того, як з'явилася хмара, Брата Бранхам отримав бачення які він сказав своїй пастві в Джефферсонвілл. Це записано в повідомленні  «Чи є цей час кінця, панове?» [“Is this the sign of the end Sir?”]

Брата Бранхам полював в горах навколишні Тусоні, штат Арізона, коли події в його баченні раптово збулися. На небі над ним з'явилися сім крихітних точок. Ці точки матеріалізувалися і піраміда з семи ангелів стояла перед ним. Вони дали йому доручення розкрити сім печаток з книги Одкровення. У хмарі є обличчя Христа.

Дивіться... Надприродне хмара.

Завантажити (англійською):
  "Is this the sign of the end Sir"

Читайте повний звіт в...
  "The acts of the Prophet" - Pearry Green.


  Робіть Богом службу.

Робіть Богом службу.

Багато людей хочуть, щоб служити Богу, але вони не знають, як це зробити. Вони роблять помилку ідучи про це неправильним шляхом.

У 1-му Хроніку 13 Давид бажав робити Богові службу, шляхом приведення Ковчег Завіту назад від кінця Кір'ят Єаріму. Всі лідери, і люди погодилися. Ковчег був проведений на возі, запряженому бізони. По дорозі бізони наткнувся і ковчег збирався впасти з вагона. Оза простяг руку свою, щоб зупинити це падіння, і Господь вразив його мертвим. Це сталося, тому що ковчег повинен був здійснюватися на плечах священиків, нема на віз. Це був Давид, намагаючись зробити Бога службою без Його волі. Він хотів служити Богу, але йти про це в неправильному напрямку.

Завантажити
НАМАГАННЯ СЛУЖИТИ БОГУ...


  Сім складний імена.

Сім складний імена.

У Бога багато титулів. (Є більше 700 в Біблії). Існує група цих титулів, які називаються «Сім складний спокутні імена Єгови».

Безпосередньо перед тим була зроблена фотографія Вогненного Стовпа, в Х'юстоні Техас, брат Ф. Ф. Босуорт, тільки що задав це питання, «Чи складають 7 складних імен Єгови, застосовувати до Ісуса Христа?»

«Так», була відповідь.

Напочатку, Бог дав Адаму завдання назвати речі. [Це триває до сих пір]
В різний час в Біблії, віруючі давали імена Богу, визначаючи Його характеристики, особливо, коли Він задовольняв їхні потреби.

Брата Бранхам проповідував цю серію в липні 1962 року.

Завантажити (англійською).

We would see Jesus.
Jehovah Jireh 1.
Jehovah Jireh 2.
Jehovah Jireh 3.
A super Sign.

   Завантажити (англійською)...


Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Стовп вогню.

Надприродне хмара.

Діяння пророка.

(PDFs)

Глава 11. Хмара.

(PDF)

Раніше...

Після...

Там вони розп'яли
Його. Череповище.

  The Indictment

(PDF Англійська)

William Branham Life
Story.

(PDF Англійська)