Цього дня сповнилося це Святе Письмо.


  Діяння пророка серії.

Цього дня сповнилося це Святе Письмо.


Пеаррі Грін.

Не часто люди усвідомлюють, що Святе Письмо виконується. Проте, зіткнувшись із виповнення, цікаво, скільки людей його отримають? Безсумнівно МАЛО, тому що Бог робить це в такій простоті що вона прихована від очей «мудрих і розумних», як говорить Біблія. Два випадки виконання Святого Письма, один із життя Христа, і одна, яка сталася через дві тисячі років у житті Уилльям Бранхама, хоча і є життєво важливими для людства, більшість не помічали.

Дата була 24 січня 1965 року; місце Фінікс, Арізона. Час був ранок, і брат Бранхам мав виступити на Міжнародному з’їзді бізнесменів повного Євангелія, спонсорується братом Карлом Вільямсом. Повідомлення, яке брат Бранхам проповідував того ранку, називалося «Пологові болі». За кілька днів до того, як дружина дала йому нову Біблію, точно такий, як той, який він використовував, проповідуючи Євангеліє по всьому світу. Сьогодні вранці він приніс цю нову Біблію з собою на служіння. У результаті розгорнулася б сцена, яка б точно порівнювала зі Святим Письмом.

Коли він того ранку прийшов на аналой, після звернення до аудиторії, він відкрив нову Біблію до свого тексту і почав читати частину Святого Письма де говориться про кінець часів і речі, які приходять на світ як жінка в пологах. Він дочитав до кінця сторінки і, перегортаючи сторінку, дві з цих нових сторінок склеїлися так що вірш, який він хотів прочитати, щоб продовжити текст, був захований між сторінками. Він був спантеличений, тому що інший розділ почав сторінку саме з правильного номера вірша, який він шукав, і все ж, коли він читав, він виявив, що вірші з Писання не відповідають.

Цей досвід записаний на касеті «Пологові болі» де можна почути, як він запитує міністрів на платформі чи це не правильне місце для вірша, чи не знайдеться його в такому-то місці. Як він перегортав сторінки вперед і назад, не розуміючи, що вони злиплися, халдейський священик, єпископ Стенлі, архієпископ Митрополита Сполучені Штати для Халдейської Католицької Церкви, також на конгресі, як доповідач, сидів на платформі й дивився на брата Бранхама. Єпископ Стенлі був одягнений у священицький одяг з його червоним одягом. Він підійшов до брата Бранхама і сказав: «Будьте постійні, мій сину, бо Бог має в цьому мету. Ось скористайся моєю Біблією». Брат Бранхам взяв у священика Біблію, прочитав текст, який він не зміг знайти, закрив Біблію, повернув її священику й продовжив своє послання.

Того ранку він говорив про «блокбастери» Другої світової війни та окопну війну Першої світової війни, показуючи, що всі ці речі були «пологовими болями», як жінка в пологах. Він показав, що це Божий присуд, «початок днів скорботи», і що світ не витримав ще однієї війни. Він згадав про атомну бомбу, яка впала на Хіросіму, і нищівну силу, яку сьогодні мають люди, чітко пов’язуючи це з часом, сказаним у Святому Письмі як «початком днів скорботи». Коротше кажучи, він проголосив суд світу.

Тієї ночі, повертаючись до свого дому в Тусоні, він зупинився в ресторані, щоб щось для дітей, коли Дух Господа зійшов на нього і показав вражаючу паралель до його переживань того ранку. Йому було вказано на час (у Святому Письмі), коли Ісус Христос проповідував у синагозі в Назареті, як записано в Луки 4:17-19,

17 І подали Йому книгу пророка Ісаї. Розгорнувши ж Він книгу, знайшов місце, де було так написано:
18 На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених,
19 щоб проповідувати рік Господнього змилування.

Ісая пророкував про когось, що прийде, кого Дух Господній помазатиме проповідувати Євангеліє бідним (не обов'язково ті, хто перебуває в природній бідності, але для бідних духом, які б усвідомили, що їм доведеться покладатися на Божу благодать і пролиту кров Ісуса Христа). Це були ті, хто зрозумів би, що це не через пролиття крові биків і кіз, але це було ціною Агнця, заколеного від заснування світу. Мало бути повідомлення Доброї Новини, нової Євангелії, принесеної цим людям, які були бідними духом; І Він не відвернув би їх, бо без Нього вони були б безпорадними.

Це нове Євангеліє прийде також до тих, хто розбитий серцем, незадоволених, чиї серця розірватимуться всередині них, тому що сама релігія стала «формою благочестя» без сили. Він проповідував би визволення полоненим (захоплено системами) які навіть не бачили, що вони в неволі. «Багати й ні в чому не потребують», але вони будуть «жалюгідними, бідними, нагими та сліпими», як застерігає Біблія. Їхня сліпота була духовною, і вони потребували мазі для очей, щоб вони могли побачити план спасіння. Ісус мав відкрити ці духовні очі, дати їм справжні очі, щоб вони могли побачити, що Бог робить на цій землі. Також Він мав відпустити на волю тих, хто був побитий - виганяли, тому що вони були духовно чутливі й пуниз обиті організованою релігією. (Як це сталося, бажаючи лише слухатися Бога, якщо вони не робили точно того, що казали фарисеї, їх виганяли.) Коротше, Ісая говорив про прийдешнього Месію.

Паралель, яку було показано брату Бранхаму, можна знайти в цьому - Ісус прочитав вірші з Ісаї 61 і прочитав лише до того, щоб «...проповідувати приємний рік Господа». Тоді Він закрив книгу, знову віддав її священику і сів. Біблія каже, «І очі тих, що були в синагозі, були прикуті до Нього». Тоді Ісус зробив видатну заяву: «Сьогодні це Писання сповнилося у ваших вухах».

-----
ЗАРАЗ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, на що ми вже вказували: Ісус закрив книгу. Він не закінчив читати Ісаї 61:2. Він зупинився на середині вірша. Він пропустив частину, яка говорить... «...і день помсти Бога нашого; щоб втішити всіх, хто сумує»; ЧОМУ Він залишив це? Тому що це відноситься до Його Другого Пришестя.

А тепер для тих, хто ще не усвідомив паралелі цієї події з тим, що сталося у Феніксі: Був чоловік, посланий від Бога, в якому перебував Дух Господній, а друга частина Ісаї 61:2 була виконана у Феніксі, штат Арізона, 24 січня 1965 року, коли цей Пророк Божий, з духом Іллі, ЗРОБИВ ТОЧНО те, що Ісая пророкував, що він зробить - він оголосив «день помсти нашого Бога», коли проповідував «суд над цим світом» у своїй проповіді під назвою «Пологові болі». Так само, як це було за днів Ісуса, коли Він стояв у синагозі і «священик дав Йому Біблію», і Він повернув його, сказавши: «Сьогодні сповнилося це Писання у ваших вухах», і вони не знали, про що Він говорить. Так було в цьому столітті, в цьому поколінні. Було оголошено «День помсти Бога нашого» через пророком Божим на цій землі, і «релігійні люди» не бачили цього. Він також «втішив усіх, хто сумує», бо сказав, що є шлях визволення: «Вийди з неї, народе мій, і будьте окремо».

Перекладені витяги з... "The Acts of the Prophet".
Chapter 4 - This day this Scripture is fulfilled.

(PDF Англійська)

Завантажити (PDF Англійська).

Birth Pains
This day this Scripture is fulfilled.

  Писання говорить...

Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в'язням відчинити в'язницю,

щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі,

Ісаї 61:1-2Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Діяння пророка.

(PDFs)

Chapter 4 This day this
Scripture is fulfilled.

(PDF Англійська)

William Branham
Life Story.

(PDF Англійська)

How the Angel came
to me.

(PDF Англійська)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Англійська)

Marriage and Divorce.

(PDF Англійська)