Таємниця Христа.


   Що таке Божа таємниця?

Христос в вас.

Якби ми тільки могли зрозуміти, що означає це місце Писання: “...більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.” Ми знаємо, що це правда, але ми цього не розуміємо. Що є у вас більшим? Це Христос, помазаник! Бог, який був у Христі, знаходиться в вас. Отже, якщо Він в вас, то це не ти живеш більше, це Він живе в вас.

Мелхиседек.

Буття 14 розповідає, як місто Содом був розграбований царем Еламу (Персія). Лот і його дружина і діти були захоплені і винесені на північ. Авраам зібрав бойові сили 318 чоловік які переслідували царя Еламу і переміг його в бою. Так Авраам врятував свого племінника Лота з рабства. Після битви, священик на ім'я Мелхиседек прийшов до Авраама, благословив його, а потім їли хліб та пили з ним вино. У свою чергу, Авраам заплатив десятину Мелхиседека, даючи йому десяту частину всього, що він мав.

Ця історія була б досить загадковою тільки з рахунку Буття, але в Євреях 7 Павло пише що Мелхиседек - цар спокою та правди, і у нього не було батька чи матері, ні початку, ні закінчення днів. Хто ця таємнича людина? Брата Бранхам пояснив що Мелхиседек повинен бути самим Богом, бо тільки Бог не мав початку. Мелхиседек був Божим теофанія з'являючись Аврааму для того, щоб попередньо фігурний Ісус Христос. Це не Ісус, як ми бачимо його в Новому Завіті, бо Ісус мав батька та матір, і ця людина не мала ні. Ісус мав початок; ця людина не зробив. Ісус віддав своє життя; цей чоловік не міг, тому що він був життя.

Завантажити (англійською).

Christ is the Mystery of God Revealed
Who is this Melchisedec
Christ is Revealed in His own Word

   Родич Викупитель.

Родич Викупитель.

Перекладачі, коли вони надягали разом книги відома як наша Біблія, майже залишила книгу Рут. Це історія кохання, і вона дуже красива, але Бог майже не згадується. Саме цей факт викликав їх майже відкинути цю книгу як натхненно. Однак він містить в «типу», історія родича Спасителя, Ісус Христос - наш близький родич який був в стані заплатити ціну, щоб викуповувати Ноомі (який представляє єврейську церкву) і тим самим отримує Рут (неєврей наречена) який представляє християнську церкву. Слава Богу, що у нас є такий спаситель, як цей. Там був ближчий родич (наша стара природа) хто вирішив не викуповувати для того, щоб не мати стигму в шлюбі Рут. Це залишило наш Боаз (Христос) безкоштовно, щоб спокутувати Свою наречену. Саме тому Христос мав бути «народженим від жінки» так, щоб він міг бути наш родич.

Завантажити (англійською)     "Kinsman Redeemer"


   Божий план.

Божий план.

Коли Бог створив Всесвіт, Він мав потрійну мету на увазі. По-перше, Він хотів розкрити себе людям висловлюючи Його атрибути. Він не міг зробити цього як Господь Бог, Хто охоплює весь простір, час і вічність. Він настільки глибокий і таємничий що ніхто не міг зрозуміти його. Як вони могли зрозуміти істоту, яка завжди існувала? Так, він висловив своє батьківство ставши сином людським. Ось чому Ісус назвав себе «Сином людським». Бог хотів ідентифікувати себе з людьми відкриваючи себе в Христі.

Бог хотів жити в людях, і таким чином мають вищість у тілі віруючих він називає свою наречену. Спочатку він міг би зробити це в Адама і Єву; але тоді гріх відділив їх від його присутності. Чому Бог просто не тримав Адама і Єву чистими? Якби він це зробив, він ніколи не міг би показати Його повні атрибути. Він був сином, рятівником і цілителем, яку він міг би висловити тільки через Христа. Побачити? Всі речі намотуються в цьому одну людину, Ісуса Христа. Великою метою Бога завжди було виявити себе - спочатку у Христі, як «тілесно живе вся повнота Божества»; а потім в людей, які будуть приймати Христа Святого Духа. Ці особливі люди зроблять Ісуса Христа видатним у їхньому житті. З самого початку Бог невтомно працював до досягнення цієї мети, так що він може бути прославлений в людях хто дасть перше місце Ісусу Христу; тобто положення вище або перед усіма іншими.

По-третє, метою Бога є відновлення його царства назад до Едемського саду, так що його люди можуть ходити з ним знову в прохолоді вечора, як Адам і Єва зробили до падіння. З цією метою Бог відкрив себе протягом століть, як батько, син, і Святий Дух. Батько і Святий Дух є одним і тим самим духом. Ви його отримуєте? Це не три бога; це один Бог, висловлюючи себе в трьох атрибутів. Бог висловив Себе в Ісусі Христі, який був батьком, сином і Святим Духом - повнота Божества тілесно. Тепер повнота Божества тілесно живе в своїй церкві (його наречена), і вона дає йому вищість. Все, що Бог був, він вилив у Христа; і все, що Христос є, він вливає в свою церкву (окремі віруючі).


   Ісус - усний-слова народини.

Ісус - усний-слова народини.

Ісус був сказаного-слова дитина. Він не був задуманий через статевий акт, але через розмовного слова Божого. (В утробі Марії Бог створив обидва яйце і сперматозоїд, який запліднює яйце, так генетично він був повністю людським, але його походження було строго божественно.) Оскільки він не прийшов через секс, Ісус не повинен був померти; але він дійсно помер, щоб заплатити борг за гріх Адама. Це єдиний спосіб, яким це могло бути оплачено. Ніхто інший не міг це зробити, тому що всі інші сексуально народилися. Подібно Марії, ті люди, які зумовлені щоб бути частиною колективної нареченої Ісуса Христа спочатку отримати слово в утробі їх умах.

Завантажити (англійською)   Mary's Belief


  Найбільший гріх.

Найбільший гріх.

Є два типи гріха.
Брехня, крадіжка, вбивство і т.д., є гріхами «Комісії.»
Речі, які люди роблять.

Проте найбільший гріх є гріхом «Пропускання», де люди щось НЕ зробили.

Добрі люди, які думають: «Я жив гарним життям... Я не здійснював гріха... Звичайно, Бог прийме мене?»

Але що вони НЕ роблять це прийняти Божий дар спасіння, через Ісуса Христа, який помер за них. І вони роблять це через Невіру.

Найбільшим гріхом є Невіри.


  Ім'я Бога.

Бог має особисте ім'я.
Що таке ім'я Бога?

Зрозуміло, що Бог має справжнє ім'я. Псалми 9:11,
“і на Тебе надіятись будуть усі, що ім'я Твоє знають, бо не кинув Ти, Господи, тих, хто шукає Тебе!”
Псалми 83-19,
і нехай вони знають, що Ти, Твоє Ймення Господь, Сам Ти, Всевишній, на цілій землі!
[Дивись також Ісая 42:8, Ісая 54:5]

Сенс Його імені - це «Він накоїти Стати».

Єврейські вчені мали таку повагу до імені Бога, вони видалені всі голосні щоб не могло бути вимовлене. Таким чином, ніхто не зміг би «Забрати Його ім'я марно».


Тетраграмматон.

Це залишило 4 символи «YHWH», який лише «представляє» ім'я Бога. (Деякі люди використовують «JHVH» для них, хоча це невірно.) Ця група символів називається «Тетраграмматон», що, по-грецьки означає «4 символи».

Єврейські голосні слова «Адонай» що означає «мій Господь», були об'єднані з цими персонажами зробити слово «Єгова». Невідомо, які саме голосні фактично використовувалися. Пам'ятайте також, що на івриті, немає літери «J».

В англійському перекладі короля Якова Біблії слово “Jehovah” або “LORD” [все прописні] [«Єгова» або «Господь»] використовуються там, де стався Тетраграмматон. Це відбувається майже сім тисяч разів по всій Біблії. [Слово «Господь», з маленькими літерами, це не те саме слово.] Слово «Єгова», таким чином, це англійське «представництво» Його імені.

Я не знаю жодного документа [свитки, або написання планшетів, кераміка тощо] від періоду Старого Заповіту, що показує повне ім'я Бога. Вони тільки показують тетраграмматон.

У відповідь на наше запитання, то, повинні прийти від СЛОВО; Звернемося до Нового Завіту.

Ангел, що говорив до Марії, сказав у Луки 1:31,
І ось ти в утробі зачнеш, і Сина породиш, і даси Йому ймення Ісус.

У Матвія глава 1 вірші 21-23, ми знаходимо, що Ісус названий «Еммануель» що означає «з нами Бог».
21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.
22 А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає:
23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.

«Ісус» це англійська назва для нашого Господа. У грецькій мові це «Iesous». На івриті його ім'я вимовлялося «Yehohshua».

У розділі Об'явлення 1, Іван має бачення воскреслого Ісуса. Це "Сина Людського" (v13) Ісус говорив Івану: «Я Альфа й Омега» (v8) [а також англійською мовою KJV, вірш 11], «Перший і останній», «Вседержитель» і це показує, що Він явно Бог. Він «був мертвий, але живий назавжди більше». Його волосся біле, не тому, що Він старий, але тому, що Він є Суддею.

Євангеліє від Івана починається з цих слів, Івана 1:1-3,
1 Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.
2 Воно в Бога було споконвіку.
3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

Вірш 14 триває...
14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.

Тут ми бачимо ще кілька назв Ісуса, «Творець» і «Слово» і «Однородженого від Отця.»

Пророцтво Месії.

Ісая пророкував про прийдешнього Месію в Ісаї 9:5. У цьому пророцтві Ісая дає Месії титули "Отець вічности" і "Бог сильний".

Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

   Завантаження повідомлень...

Завантажити (англійською).

The Spoken Word is the Original Seed - Part 1
The Spoken Word is the Original Seed - Part 2

  Писання говорить....

Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим,

що їм Бог захотів показати, яке багатство слави цієї таємниці між поганами, а вона Христос у вас, надія слави!

до колосян 1:26-27


   Завантаження повідомлень...

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Схилі гори і троянди
кущ в снігу в Китаї.

Stature of a
Perfect Man

(PDF англійською))

Я Той, що є.

 

Христос.
В золотий свічник.

3 царства людини.

Сім розміри.

Він веде мене
біля води тихим.

Увечері буде світло.