Бог є Світло.


  Діяння пророка серії.


Пеаррі Грін.

1 Івана 1:4-5,
4 А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість!
5 А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!

Іван, улюблений учень Господа Ісуса Христа, був таким близьким другом до Ісуса що він часто помістити свою голову на груди Ісуса. Будучи найближчим до Нього, він, мабуть, знав, що Ісус був людиною. І все ж Євангеліє від Іоанна, написане після розп'яття, воскресіння і вознесіння Ісуса, починається зі слів,

1 Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово...
14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його,...

Очевидно, Іван кваліфікований одкровення між часом його особистого спілкування з Ісусом із Назарету та час, коли він писав своє Євангеліє. Одкровення Іоанна тривало, бо в своєму листі він пише: А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість! А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло,... Спочатку Іван знав його як людину, потім слово, нарешті, як світло. Світло в библейському сенсі - це те, що розвіяє темряву, дозволяючи людині бачити своїми духовними очима.

Розглянемо досвід Мойсея з Богом як світло. Його перший контакт із надприродним явищем Бога прийшов, коли Бог з'явився в кущі, який палав, ще не вживали. Мойсей повернувся в сторону, щоб побачити це ігнорувати свідомість і Бог говорив до нього, доставляючи йому настанови що він мав взяти до дітей Ізраїля в Єгипет. Наступний такий екземпляр стався коли Мойсей вів дітей Ізраїля поза неволі і вони супроводжувалися Стовп вогню вночі і хмара вдень. Писання вказує що Бог не усунув жодного з цих керівних знаків. Пізніше, коли Мойсей піднявся на гору до шукати Бога, Писання говорить, що велика хмара накрила гору, «А вид Господньої слави як огонь, що пожирає на верхів'ї гори,... І ввійшов Мойсей у середину хмари, і вийшов на гору. І Мойсей пробував на горі сорок день та сорок ночей.» (Вихід 24:17-18). Як і деінде в Писаннях, це називається «слава Господня».

Єзекіїль повідомив, що коли він був у дусі він бачив «видіння Бога». Він також говорив про вихор... з півночі, велика хмара і вогонь, що розгортається себе, і яскравість була про це, і з його середини як колір бурштину, з середини огню. (Помітьте вихор з півночі, і пригадати вихор, який прийшов до брата Бранхема, з півночі, глава 12.) Єзекіїль говорить в 1:26-28, престолу та поява того, хто на троні від стегна вниз було «поява вогню» але від поясниці вгору «як колір бурштину.»

Мойсей згадує про пожежу, але не згадує бурштиновий колір як і Єзекіїль. Але, який нормальний колір вогню? Це по-різному можна охарактеризувати як червонувато-жовтий, або червонувато - помаранчевий, або жовтувато-зелений, тобто бурштин.
-----

Якщо є таємниця цього досвіду Івана [Об'явлення 1], і голос сьомого ангела - закінчити таємниці, тоді ця таємниця повинна бути зрозумілою також для цього покоління. Дійсно, жодне інше покоління не бачило, набагато менше було записано на плівку - Стовп вогню. З дня його народження, через своє хлопство, і в його служінні, брат Бранхам став добре знайомий з з'явлення цього світла. Ще хлопчиком він повідомив колір як жовтувато-зелений. Нарешті він виявив, що жовтувато-зелений колір називається бурштиновим. Світло з’явилося безліч в 1933 р. на річці Огайо, але не був сфотографований в той час. 24 січня 1950 року в Х'юстоні Техас, зроблена фотографія, яка записувала світло. Ця фотографія була розглянута пан Джордж Дж Лейсі, ФБР Ревізор з допитаних документів, Х'юстон, і вимовляються автентичними.

Наприкінці 1958 року Бог знову поставив сцену за фотографію його надприродного світла в Лейкпорт, Каліфорнія, Ярмаркова. Фотограф з відмінним обладнанням зробив два кольорові знімки брата Бранхама поки він проповідував. Перша картина була нормальною і містив усі подробиці сцени: амвон, мікрофон, брат Бранхам, як він проповідує, електричний розподільний щит на стіні, і велике розташування лілій у вазі на підлозі перед амвоном.


Раніше...

Після...

Друга картина, з того самого місця, також містив ці деталі, але це була не нормальна картина. Ця фотографія містить багато додаткових деталей що не було сприйнято присутніми. За братом Бранхам і, дивлячись на нього, є ідеальний профіль обличчя що може бути охарактеризована тільки як Ісуса Христа. Надприродний вівтар і сім облизування вогню про які говориться у Об'явленні як «сім духів Божих», які «перед престолом» також присутні на малюнку. Лілії, схоже, виросли до великих розмірів; тепер вони простягаються над головою брата Бранхама на малюнку (Христос Конвалія). Ангел Господній також видно на цій картині з поїздом вогню, виходячи з нього що також обволікає брата Бранхама. Ангел має облизування вогню стирчать з його пальців.
-----


   Стовп вогню - Плече

У тилу церкви Гавань Душі в Далласі, Техас, у березні 1964 р. ще одна дивний фотографія брата Бранхама було взято який виявлений надприродне світло. Світло з'явився на цій фотографії як дивне облизування вогню над правим плечем пророка. (Люди, які знали брата Бранхама знайомі з фактом що він завжди носив його праве плече нижче лівого його. Помазання завжди був праворуч від нього, де стояв ангел Господній.)
-----

На чолі вулиці Альвернон Уей, в Тусоні, Є слід, який веде вгору в масивні гори Каталіна до піку називається палець рок. Пік видно з міста. У лютому 1965 року брат Бранхам, з тягарем на його серці шукати дозволу проповідувати правду про шлюб та розлучення, піднявся вгору по цій стежці до каньйону під палець рок.

Там він старанно шукав Бога в молитві і поки він молився в тому каньйоні, велике бурштиновий колір хмари, в формі парасольки, було помічено спускатися над вершиною гори і воскреснути. Спектакль був повторений три рази і було добре видно з міста. Дітей у школі навіть відпускали зі школи сорок п'ять хвилин, щоб спостерігати це явище. Це було в цей час що брат Бранхам отримав натхнення повернутися в Джефферсонвілл і проповідувати правду про шлюб та розлучення. Це могутнє одкровення був, мабуть, найбільше послання всіх до нареченої Христа допомагаючи їм випрямити своє життя. Ще раз Бог діяв як Він упродовж всієї історії, з'являючись у Стовп вогню, щоб поговорити з людиною, знову доводить, що Бог є світло.

Якби тільки люди могли бачити...

Перекладені витяги з...
Acts of the Prophet - Chapter 13.
(PDF Англійська)


Спочатку Іоанн
знав Ісус
як людина,
потім Слово,
нарешті,
як Світло.Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Діяння пророка.

Живе слово серії.

Cерії Кінця Часу.

Сім печаток.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Смерть. Що тоді?

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Землетрус судження.

Сьогодні збулося
Писання, яке ви
почули.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Pearry Green personal
testimony.

(PDF Англійська)

Chapter 13
- God is Light

(PDF Англійська)