Zachwycenie nadchodzi.


  Rzeka Ohio 1933.

Rzeka Ohio 1933.


Rzeka Ohio 1933.

Było to 11 czerwca 1933 roku, kiedy Brata Branham chrzcił w rzece Ohio u podnóża Spring Street w Jeffersonville, że dziwne Światło, jak gwiazda, nagle zawirowało i zawisło nad jego głową. Na brzegu rzeki siedziało około czterech tysięcy ludzi, którzy patrzyli, wielu z nich było świadkami tego niewytłumaczalnego zjawiska. Niektórzy uciekali ze strachu; inni spadła w kulcie. Wielu zastanawiało się nad znaczeniem tego niezwykłego wydarzenia. Podobnie jak w przypadku Saula, Głos przemówił ze Światła. To były słowa, „Jak Jan Chrzciciel został posłany, aby uprzedzić pierwsze przyjście Pana, twoje przesłanie poprzedzi Jego powtórne przyjście...”

więcej...


  Anioł prowizji.

Anioł prowizji.

Pewnej nocy w 1946 Anioł o Panu spotkał się z nim twarzą do twarzy i powiedział mu, że został wyświęcony do podjęcia dar z boskiego uzdrowienia dla świata. Anioł powiedział mu, że być podane dwa oznaczenia, aby udowodnić, że został posłany od Boga. On niebawem odkrył, że pierwszy znak był względu na swój natury fizycznie opodatkowując, trzymając w ręce ludzi chorych, czując wibracji swoich śmiertelnych chorób podróżujących górę jego ramienia do jego serca. W owych pierwszych dniach swojej posługi będzie się modlił za setki ludzi za noc aż poczuł zawroty głowy i prawie na omdlenia z wycieńczenia. Wówczas przyszedł drugi znak i okazało się się bardziej fizycznie męczący niż pierwszy znak. Kiedy namaszczenie Duchem Świętym zaczęła rozeznać kłopoty ludzi, każda wizja osuszone mu tyle energii, że mógł jedynie modlić przez około 15 do 20 osób za noc. Anioł powiedział, że jeśli uda mu się ludzie mu wierzyć, nie ma choroba mogłaby oprzeć się jego modlitwy. Kiedy zaprotestował, że ludzie nie będą wierzą mu powodu jego pokorny statusu, wówczas Bóg dodał dwa znaki o dowód jego prowizji.

Pobierz :

Wizyta i polecenie anioła.
The acts of the Prophet - The Angel Appears.
(PDF Angielski)

  Pisma święte mówi...

Oto, Ja wam poślę Elijasza proroka, pierwej niż przyjdzie on wielki i straszny dzień Pański,

Aby obrócił serca ojców ku synom, a serca synów ku ojcom ich, abym przyszedłszy ziemi przeklęstwem nie skarał.

Malachiasza 4:5,6


  Słupie ognia - Houston 1950.

Słupie ognia - Houston 1950.


William Branham.

W Houston w Teksasie w styczniu 1950 roku, niesamowita Fotografię zrobiono przez Douglas Studios. Na zdjęciu w halo podobnego postaci pojawiło się światło ponad głową brata Branhama. Negatywny został zbadany przez George J. Lacy był egzaminator zakwestionowanych dokumentów, w celu ustalenia, czy lub nie światło mogło być wynikiem niewłaściwego ekspozycji, rozwijanie lub retuszowania. Dochodzenie służył do całkowicie uwierzytelnić fakcie jasność zostało spowodowane przez światło uderzające negatywna. Ten obrazek ma wisiała w Sali Sztuki Religijnej w Waszyngtonie DC, jako jedyna istota nadprzyrodzona kiedykolwiek sfotografowany.

Pobierz (Angielski)   53-0509  Pillar of Fire.


  Chmura.

Chmura.

Krótko przed zachodem słońca z 28 lutego 1963, uderzająco piękna i tajemnicza chmura przetoczyła northwards poprzek Arizona USA. Dwa magazynki przeprowadza obrazu i raport z tego dziwnego zjawiska. (Science Magazine 19/4/63 oraz magazynek Życie 17/5/63) Powodem interesie było to, że masywne chmura wisiała w błękitne niebo na dużej wysokości, w których ma wilgoci występuje celu utworzenia chmurę. Nie wykonalne wyjaśnienie zostały wydane przez dociekań naukowych do niego, ale nieznana do świata było to, że w dniu gru 22, 1962, na dwa miesiące przed chmura pojawiła Brata Branham otrzymała wizjęktórą związane z jego zboru w Jeffersonville.

Jest to zapisane w wiadomości: „Panie, czy to jest znak końca?”

Brata Branham polowania w górach otaczających Tucson, Arizona, kiedy wydarzenia w jego wizji nagle stało. Siedem maleńkie kropki pojawiły się na niebie nad nim, ponieważ te kropki zmaterializował, piramida z siedmiu aniołów, stanął przed nim. Dali mu prowizję do ujawnienia siedem pieczęci z Księgi Objawienia. Była to, jak te anioły w lewo, że one uformowana dziwny chmurę. W chmurze jest twarz Chrystusa.

Pobierz :

  Pani, czy to jest znak końca?

Zapoznania się z konto w ...   The acts of the Prophet.
(PDF Angielski).


  Eliasza proroka.

Eliasza proroka.

Nuże, przebraliśmy wieki kościoła, lecz mamy obietnicę według Malachiasza 4, że w ostatecznych dniach przyjdzie ponownie do kraju prorok. Pamiętajcie zatem, Słowo Pańskie przychodzi do proroka, nie do teologa, do proroka. On jest reflektorem Bożego Słowa. On nie może nic powiedzieć; on nie może mówić swych własnych myśli; on może mówić tylko to, co Bóg objawia.

W Malachiasza 4:5-6 Bóg powiedział, że wysyła my proroka Eliasza, zanim wielki i straszny dzień Pana. Kiedy Jezus został zapytany, dlaczego nauczyciele powiedział Eliasza przyjdzie najpierw, powiedział im, że Eliasz przyjdzie i wszystko odnowi. Wtedy powiedział im, że Eliasza już nadeszło i identyfikowane Jana Chrzciciela w nim. Gdy Jan został zapytany: "Kim jesteś?" powiedział: "Jam głos wołającego na puszczy". To był Izajasza 40:3. Więc człowiek namaszczony duch Eliasza miał aby przyjść i "przywrócić". Wierzę, że William Branham był że proroka, w celu przywrócenia rzeczy, która gone off się w błędu. Możesz myśleć, że to brzmi dziwne ale Bóg okazały się raz po razdotyczą zawarte w tym nie był zwykły ministerstwo, z wizjami, aktów nadprzyrodzonych, a nawet od gromadzenia martwych (po certyfikowane przez lekarzy). Jesteśmy prawo w na samym czasie powrotu Jezusa - straszny dzień Pana.


  Zrobić Bogu usługę.

Zrobić Bogu usługę.

Wielu ludzi pragnie służyć Bogu, ale nie wiedzą jak to zrobić. Zwrócą się one pomyłki chodzenie o to w niewłaściwy sposób.

W 1 Kronik 13, Dawid pragnął zrobić Bogu usługę, wnosząc Arkę Przymierza z powrotem z Kirjathjearim. Wszystkie przywódcy, a ludzie zgadzają. Arka była prowadzona, wózek długo wędzona przez woły. Po drodze, woły potknął się i Arka chodziło o wskazówka wyłączyć wózek. Uzza wyciągnął rękę, by go zatrzymać i Panem poraził jego martwy. Nastąpiło to, bo Arka miała być przeprowadzona na barkach kapłanów, a nie na wózku. To był David, próbując zrobić Bogu usługę to bez jego woli. Chciał służyć Bogu, ale idzie o to w niewłaściwy sposób.

Pobierz (Angielski)   Trying to do God a Service.


  7 kompleksowy odkupieńcze Imiona Jehowy.

7 kompleksowy odkupieńcze Imiona Jehowy.

Bóg ma wiele tytułów. (Istnieje ponad 700 w Biblii). Istnieje grupa tych tytułów, które są nazywane "Siedmioma Kompleksowy Odkupieńczymi imionami Jehowy".

Tuż przed zdjęcie zostało zrobione Filar Ognia, w Houston w Teksasie, Brata F. F. Bosworth właśnie zadał to pytanie, „Czy 7 kompleksowy odkupieńcze Imiona Jehowy, stosuje się do Jezusa Chrystusa?”

„Tak” było odpowiedzią.

Na początku Bóg dał Adamowi zadanie nazywania rzeczy. [To trwa nadal dzisiaj]
W różnych okresach w Biblii wierzący dał nazwy do Boga, definiowanie cech Jego charakteru, zwłaszcza, gdy spełnił ich potrzeby.

Brata Branham głosił tę serię w lipcu 1962 roku.

Pobierz...

Chcielibyśmy widzieć Jezusa.
Jahwe-Jireh cz.1.
Jahwe-Jireh cz.2.
Jahwe-Jireh cz.3.
Super znak.

Kliknij na obrazek, aby pobrać pełną obrazek Rozmiar lub PDF.


Słupie Ognia.

 

Nadprzyrodzony
Chmura.

Dzieje Proroka serii.

(PDFs)

Rozdział 11
- Chmura.

(PDF)
 

Przed ...

Po ...

Tam Go Ukrzyżowano.

Za miejsce czaszki.
(Zdjęcie zrobione w
1941 roku).

  Oskarżenie (PDF)

Mój Życiorys
(W.Branham)

(PDF)

   Pobierz...

Misterium Chrystusa.

Angielski Witryny Biuletynu.

Księga Apokalipsy.

 

Bóg i Nauka.
+ Archeologia.

Zachwycenie nadchodzi.

Główne nauczanie wiadomość.

Nadprzyrodzony Chmura.

Słupie ognia.

 

Dobre wieści.
Jezus umarł za twoje grzechy.

Chrzest wodny.

 
 

Grobowiec jest pusty.
On Zmartwychwstał.

Szekina Chwała Boga.

 

Się prekursorem.

Bóg jest Światło.

Dzieje Proroka serii.

Wyjaśnione Bóstwo

Siedem epok Kościoła.

Siedem Pieczęci.

Seria Boga i historia. Indeks - Daniela.

Seria chód chrześcijański.

Imię Boga.

Żyjące Słowo Seria.

Czasach ostatecznych
seria.

Seria Boże Narodzenia.

Korab Noego.
Małżeństwo i rozwód.
Bóg i Nauka.
- Ewolucja.

Grzechem
pierworodnym. Czy
był to przez jabłko?

Mitologia
Babilon, Źródło.

Pojawia się Anioł.

Głos Znaku.

Śmierć. Co wtedy?

Tajemnica Babilonu.

Bóg i Nauka.
Mikrobiologia.

Bóg i Nauka.
Kosmologia.

Usprawiedliwienie
Proroka.

Trzecie Pociągnięcie.

 

Nasz Lista Wiadomość.

Trzęsienie ziemi
wyroku.

Armagieddon.

 

Widzenie na wyspie
Patmos.

Dziś wypełniło
się to Pismo.

Nasz młody
Układ Słoneczny.

Bóg i Nauka.
Mit dinozaurów.

Dowody na powódź.

 

Geologia Biblijny.

Archeologia.
Sodomę i Gomorrę.


Piasta Komunikat...Wybierz swój język i pobierz darmowe wiadomości od Brata Branhama.