Mikrobiologia.

<< poprzedni

następny >>

  Bóg i Nauka Serii.

O Komórce.


Richard Oliver.

Kiedy Darwin zaproponował swoją teorię ewolucji, on myślał komórka Był to bardzo prosta budowa. Widział je jako pewnego rodzaju bloku budynku, na którym wszystkie rośliny i zwierzęta zostali dokonane. On był rację, że całe życie jest oparte na komórkach, ale wszystkie one mogą być bardzo różne, a komórka nie jest prosta budowa w ogóle. Jest to wysoce skomplikowana. mikroskopy elektronowe, tysiące razy o większej mocy niż nawet tych najlepszych optycznych pozwoliło badaczom spojrzeć w komórek. Można je sfotografować i wideo, co się dzieje.

Wyniki są oszałamiające. Na przykład komórka ma seria maszyn do, które korzystają z aminokwasów do wytworzenia ogromną zakres białkach. To właśnie te białkach, które składają się każde ogniwo i każdą maszynę. A czasami komórka musi dokonać maszyny aby sprawiają, że maszyny jakich potrzebuje! Komórka ma nawet ciężarówki (wykonane również z białkach) które niosą aby innych białkach, gdzie są one potrzebne. Ciężarówki te uruchomić na droga niczym strukturami się w tej komórce, wszystkie wykonane z białkach. A wszystko ta rzecz sterowane komputerowo z DNA.

Pomyśl o tym wszystkim jakby plac budowy lub fabryki samochodów, gdzie surowce są ze sobą związane, w bardzo zorganizowany sposób do produkcji samochodu lub budynku. Każdy niezbędna część musi być wytwarzane i wysyłane do swojego miejscu w sam raz włączenia. Zdarza się cały czas, w każdej komórce. Całe to jest grane na właśnie teraz w każdej żywej stwora, w tym ty i ja I one wykonane z miliardy miliardów tych komórek. komórki kości, komórki krwi, komórki skóry, itp dalej. Całe to wymaga bardzo dokładnego i zawiłą zarządzania.


Podwójnej helisy DNA.

Plany budowy i kształtu białkach, planowanie do budowli domów maszynach, kontrola jakości, zdrowia i bezpieczeństwa oraz zarządzania na miejscu są utrzymywane we DNA. DNA nie tylko komputer, ale również program. Jest to źródłem wszystkich informacji i instrukcji.

Jest kilka kwestią dla ewolucjonistów w to. Ewolucja jest oparta na szansę, przypadkowych mutacji w losowo zmieniającym się środowisku. Ponieważ życie jest komórkach, wszystkie komórki są wykonane i prowadzone przez białkach a białka są wytwarzane w instrukcjach kodu komputerowego DNA nie ma prawie żadnych szans zaangażowane. I jeśli coś pójdzie nie tak układ ma tendencję do zniszczenia uszkodzonego białka. Mutacji, jeden z zastrzeżonych sposobach Ewolucji występuje, czasami. Jednak wszystkie znane mutacje jest szkodliwa w jakiś sposób. I DNA ma swój własny "system sprawdzania pisowni" Korekcja najwięcej błędów. Więc szanse DNA zmieniającym wystarczy zmienić proteiny zmienić komórkę zmienić duszę żywiącą są znacznie mniej niż jeden przeciwko wszystkich atomów we wszechświecie. A szanse DNA występujące przez przypadek są tak wielka, jak się być niemożliwe.

Ale drugi i prawdopodobnie największym problemem dla ewolucjonistów to dane lub informacje, które odbyło się w DNA. Dane nie mogą być utworzone przez dowolny procesu losowego. Jest przedłożenie odpowiednika proces losowy będzie jak upuszczenie scrabble liter na stół spodziewając, w końcu, aby zobaczyć "Albowiem tak Bóg umiłował świat, dał Syna swego Jednorodzonego" w ładnej linii prostej. To nie ma się wydarzyć! - Kiedykolwiek.

Ale tutaj jest interesująca część. Wiemy, gdzie dane i informacje pochodzą z. Widzimy książkę telefoniczną. Jest pełne dane. Wiemy, że to nie mogło się zdarzyć przez przypadek. Adresy są prawidłowe, jeśli zadzwoni pod numer telefonu, możemy mówić do właściwej osoby. Informacje zawarte w książce telefonicznej zostało tam umieszczone przez ludzi, przez inteligencję. Więc jedynym znanym źródłem informacji jest inteligencja. DNA o wielkości każdej komórce, ma masach informacji. I jak już są wykonane z komórkach musi istnieć pewien inteligencja, większa od nam się że ją tam umieścić.

Witam Boże!


   Szanse na całe życie.

Jakie są szanse?


David Shearer.

Naukowcy mówią nam, że istnieje 501 warunków lub rzeczy, wymagane dla form życia na wysokim szczeblu istnieć.

Jest to oszałamiająca myśl.

Mają obliczone szanse wszystkich tych występujących razem jest jedna szansa w 10 do potęgi 311.


Jaką szansę?

Oni nas również powiedzieć, że dla danych naukowych, cokolwiek mniejsza niż około 1 w 10 do potęgi 70, jest tak mały, że można go bezpiecznie zignorowana. Żyjemy we wszechświecie, a na planecie o, które można bezpiecznie zignorowana.

Tego jest szanse mając tylko warunki konieczne do życia. Nie życie, sama w sobie.

Czy nie jest to dowód na "Boskiej Projektanta"?


  Webmaster mówi...

Moja hołd.


David Shearer.

Ta strona jest po części, mój hołd, do naszego Brata Richard Oliver, za wkład jego bardzo mądrych słów.

Brata Richard odszedł być z Pana, że kochał, służył i mówił o.

Mu będzie nieodebranych przez BNL zespół.


Kliknij na obrazek, aby pobrać pełną obrazek Rozmiar lub PDF.


Dzieje Proroka serii.

(PDFs)

Rozdział 9
Trzecie Pociągnięcie.

(PDF)

Przed...

Po...

Mój życiorys
(William Branham)

(PDF)

Wizyta i polecenie
anioła
(PDF)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Angielski)

Małżeństwo i rozwód.

(PDF)

   Pisma Świętego mówi...

Wysławiam cię dlatego, że się zdumiewam strasznym i dziwnym sprawom twoim, a dusza moja zna je wybornie.

Nie zataiła się żadna kość moja przed tobą, chociażem był uczyniony w skrytości, i misternie złożony w niskościach ziemi.

Niedoskonały płód ciała mego widziały oczy twoje; w księgi twoje wszystkie członki moje wpisane są, i dni, w których kształtowane były, gdy jeszcze żadnego z nich nie było.

Psalmów 139:14-16Piasta Komunikat...Wybierz swój język i pobierz darmowe wiadomości od Brata Branhama.


Misterium Chrystusa.

Angielski Witryny Biuletynu.

Księga Apokalipsy.

 

Bóg i Nauka.
+ Archeologia.

Zachwycenie nadchodzi.

Główne nauczanie wiadomość.

Nadprzyrodzony Chmura.

Słupie ognia.

 

Dobre wieści.
Jezus umarł za twoje grzechy.

Chrzest wodny.

 
 

Grobowiec jest pusty.
On Zmartwychwstał.

Szekina Chwała Boga.

 

Się prekursorem.

Bóg jest Światło.

Dzieje Proroka serii.

Wyjaśnione Bóstwo

Siedem epok Kościoła.

Siedem Pieczęci.

Seria Boga i historia. Indeks - Daniela.

Seria chód chrześcijański.

Imię Boga.

Żyjące Słowo Seria.

Czasach ostatecznych
seria.

Seria Boże Narodzenia.

Korab Noego.
Małżeństwo i rozwód.
Bóg i Nauka.
- Ewolucja.

Grzechem
pierworodnym. Czy
był to przez jabłko?

Mitologia
Babilon, Źródło.

Pojawia się Anioł.

Głos Znaku.

Śmierć. Co wtedy?

Tajemnica Babilonu.

Bóg i Nauka.
Mikrobiologia.

Bóg i Nauka.
Kosmologia.

Usprawiedliwienie
Proroka.

Trzecie Pociągnięcie.

 

Nasz Lista Wiadomość.

Trzęsienie ziemi
wyroku.

Armagieddon.

 

Widzenie na wyspie
Patmos.

Dziś wypełniło
się to Pismo.

Nasz młody
Układ Słoneczny.

Bóg i Nauka.
Mit dinozaurów.

Dowody na powódź.

 

Geologia Biblijny.

Archeologia.
Sodomę i Gomorrę.