Kosmologia 1.

<< poprzedni

następny >>

  Bóg i Nauka Serii.

About Spare Earths.


Richard Oliver.

“My znajdujemy, że żyjemy się na banalny planeta, of nieciekawy gwiazdy straciła w galaktyce schowaniu w jakimś zapomnianym zakątku wszechświataw których istnieje znacznie więcej galaktyk niż ludzi.”
Carl Sagan, naukowiec, kosmolog i agnostyka.

I że jest widok z wielu. Jesteśmy po prostu przeciętny planeta, jedna miliardy miliardów, w przeciętnej galaktyki. Jednak, jak zrozumienie naukowych poprawia znajdujemy, ta wiara po prostu nie jest prawdą.

Ale ustawmy kilka rzeczy prosto w pierwszej kolejności. Wszechświat jest jednorodny. Co działa w naszym Układzie Słonecznym działa dla całego wszechświata. Innymi słowy te same podstawowe prawa nauki pracować wszędzie. Grawitacji, silne lub słabe siły jądrowe, efekt elektromagnetycznego, prędkość światła oraz grupa innych podstawowe, prawa wszystkich prace wszędzie i w ten sam sposób, jak robią dla nas.

Co to wnioskuje, że warunki, które umożliwiają życie na Ziemi są wymagane warunki dla życia w dowolnym miejscu. Na przykład, możemy śmiało powiedzieć, że każda planety z życia na niej musi mieć słońce, jak nasze.


Solarna mieszkalny strefa.

Nasze Słońce jest G2 główną sekwencja karzeł gwiazda. Nie ma obecnie niebieski olbrzym, czerwone i białe karły i kilka innych rodzajów gwiazdy, ale tylko G2 produkuje żółto zielonego światła niezbędnego do fotosyntezy. A bez fotosyntezy zakładu istnieje, nie jest życie. Więc tylko G2 gwiazdek, którzy mają planet są w stanie do podtrzymywania życia. Ponieważ tylko 10% gwiazdek są G2 wiemy, że 90% gwiazd nie może mieć już planet z życia na nich.

Ale życie potrzebuje bardziej. Płynna woda jest niezbędna do życia. I tu jest właśnie sęk. dla pary wodnej nie jest dobry ani nie jest solidne woda lub lód. Woda musi być ciekły. Jeśli ziemia były nieco bliżej Słońca wszystka woda byłaby odparować. Żadne życie. Jeśli nasz świat był się trochę w większej odległości od słońca cała woda by zamarzło. Ponownie, nie jest życie. Nasz odległość od Słońca jest kluczowa. Ziemia jest w "Złotowłosej Zone", a nie za gorąco, nie za zimno, ale po prostu prawo poddania ciekłej wody.

Już mamy dwa zasadnicze składniki do a ziemi niczym planety. Niewiele innych planety posiadają nich. Ale jest jeszcze coś! Nasza pozycja w galaktyce Drogi Mlecznej jest kolejnym przykładem of strefie Złotowłosej. Jeśli się bliżej środka końcu galaktyki wtedy lżejsze gazy, takie jak tlen z naszej atmosfery zostanie usuwane z nas. Gdybyśmy byli dalej wtedy nie byłoby o wiele mniej of cięższych pierwiastków niezbędnych do życia. Podobnie jak nasze planet zewnętrznej wykonane są wyłącznie z gazami i trujące, przy, że zapasowym ziemia dalsze od centrum galaktyki niż nas najprawdopodobniej mieć niewiele lub w ogóle, postać stała. Jesteśmy umieszczone "prostu prawo" w naszej galaktyce powiesić na naszej atmosfery i posiadają niezbędne ciężkich elementów które sprawiają nasze ciała i umożliwiają życie.


    Galaktyczny mieszkalny strefa.

Nasz Układ Słoneczny istnieją się poza głównych ramion spiralnych naszej Galaktyki. Jesteśmy precz od wysokich poziomów światła i promieniowania nieśmiercionośnym, która jest w centrum galaktyki, a nawet w galaktycznych ramion. Byliśmy my tam nigdy dostanie ciemna noc i my bylibyśmy działaniu mikrofal on od wszelkiego rodzaju gwiazdek bliskich do nas. Życie nie może przetrwać.

Ale istnieje inny dziwactwo o naszym położeniu. Jesteśmy idealnie zlokalizowane aby mieć ciemne noce, aby zobaczyć zarówno nasze własne i innych galaktykach. Jest to badanie innych gwiazd i galaktyk, które pozwoliło nam zrozumieć wiele na temat wszechświecie. Teraz, dlaczego jest tak, że jedyną znaną planetą się z obserwatorów na jej temat jest idealnie położony na obserwację? Dlaczego jest to, że nasz daleki od znikomej planeta znajduje się, gdzie życie ludzkie może zobaczyć i odkryć tajemnice wszechświata? To tak, jakby nasza planeta i jej pozycji były wszystkie zaplanowane przez najwyższej intelektu.

Witam Boże!


   Współczesnej kosmologii.

Który Wszechświat czy jesteś w?


David Shearer.

Teraz naukowcy mówią nam, że tam są wiele różnych rodzajów wszechświaty (oni nazywają to "Multiwers"), i że zamieszkujemy jeden przypadkowo, iż jest idealnie, nadaje się do życia.

Inne wszechświaty są natomiast niewykrywalne i nieobserwowalne.

Dla mnie miałoby to brać ogromną ilość wiary w to uwierzyć, istnieje jest żaden dowód dla takich rzeczą.

Musisz zadać sobie pytanie:
"Dlaczego mieliby zaproponować taki braku myślenia naukowego?"

Powodem proponowanie tej teorii jest fakt, że prawa regulującymi wszechświatem są tak dostrojony precyzyjnie, iż nawet zmiana jak równie trochę 1% w niektórych przepisów ustawowych, są wystarczający, by spowodować życie, się być niemożliwe. Aby dokonać nasz Wszechświat mniej unikalne i być wynikiem losowego, szansa, musimy być częścią wielu wszechświaty, (bo inaczej musielibyśmy rozważyć Projektanta), a my po prostu akurat są w tym jednym, który ma te właściwości.

Jest to czas, aby rozważyć "Boskie Projektanta".


   Pisma Świętego mówi...

Niebiosa opowiadają chwałę Bożą, a dzieło rąk jego rozpostarcie oznajmuje.

Dzień dniowi podaje słowo, a noc nocy pokazuje umiejętność,

Niemasz języka ani mowy, gdzieby głosu ich słychać nie było.

Psalmów 19:1-3


Kliknij na obrazek, aby pobrać pełną obrazek Rozmiar lub PDF.


Dzieje Proroka serii.

(PDFs)

Rozdział 9
Trzecie Pociągnięcie.

(PDF)

Przed...

Po...

Mój życiorys
(William Branham)

(PDF)

Wizyta i polecenie
anioła
(PDF)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Angielski)

Małżeństwo i rozwód.

(PDF)


Piasta Komunikat...Wybierz swój język i pobierz darmowe wiadomości od Brata Branhama.


Misterium Chrystusa.

Angielski Witryny Biuletynu.

Księga Apokalipsy.

 

Bóg i Nauka.
+ Archeologia.

Zachwycenie nadchodzi.

Główne nauczanie wiadomość.

Nadprzyrodzony Chmura.

Słupie ognia.

 

Dobre wieści.
Jezus umarł za twoje grzechy.

Chrzest wodny.

 
 

Grobowiec jest pusty.
On Zmartwychwstał.

Szekina Chwała Boga.

 

Się prekursorem.

Bóg jest Światło.

Dzieje Proroka serii.

Wyjaśnione Bóstwo

Siedem epok Kościoła.

Siedem Pieczęci.

Seria Boga i historia. Indeks - Daniela.

Seria chód chrześcijański.

Imię Boga.

Żyjące Słowo Seria.

Czasach ostatecznych
seria.

Seria Boże Narodzenia.

Korab Noego.
Małżeństwo i rozwód.
Bóg i Nauka.
- Ewolucja.

Grzechem
pierworodnym. Czy
był to przez jabłko?

Mitologia
Babilon, Źródło.

Pojawia się Anioł.

Głos Znaku.

Śmierć. Co wtedy?

Tajemnica Babilonu.

Bóg i Nauka.
Mikrobiologia.

Bóg i Nauka.
Kosmologia.

Usprawiedliwienie
Proroka.

Trzecie Pociągnięcie.

 

Nasz Lista Wiadomość.

Trzęsienie ziemi
wyroku.

Armagieddon.

 

Widzenie na wyspie
Patmos.

Dziś wypełniło
się to Pismo.

Nasz młody
Układ Słoneczny.

Bóg i Nauka.
Mit dinozaurów.

Dowody na powódź.

 

Geologia Biblijny.

Archeologia.
Sodomę i Gomorrę.