خلسه در حال آمدن است.


    الیاس پیامبر.

الیاس پیامبر.

در ملاکی 4: 5-6 خدا گفت او به ما ارسال  ایلیا پیامبر قبل از روز بزرگ و وحشتناک خداوند. وقتی عیسی خواسته شد  چرا معلمان می گویند الیاس اولین بار خواهد آمد،  او به آنها گفت که الیاس می آید و همه چیز را بازگرداند. سپس او به آنها گفت که الیاس قبلا آمده است  و او جان باپتیست را به عنوان الیا شناسایی کرد. هنگامی که جان خواسته شد "شما که هستید؟"  او گفت"من صدای یکی گریه در بیابان هستم." این ایزای 40: 3 بود. بنابراین یک مرد مسح با روح ایلیا  باید می آیند و "بازگرداندن همه چیز". من باور دارم که ویلیام برانام  پیامبر بود که این چیزها را بازگرداند  که به خطا رفته بود. ممکن است فکر کنید که این به نظر عجیب است  اما خدا ثابت کرد  زمان و زمان دوباره  که این یک وزارتخانه معمولی نیست  با چشم انداز، اعمال فراطبیعی  حتی بالا بردن مرده ها  (بعد از اینکه توسط پزشکان بررسی می شود). ما در زمان بازگشت عیسی درست است  - روز وحشتناک و ترسناک خداوند.


    فرشته کمیسیون.

فرشته کمیسیون.

یک شب در سال 1946 فرشته خداوند ملاقات کرد او را به رو در رو  و به او گفت که او مقرر شده است  به حمل یک هدیه ای از شفای الهی  به جهان است. فرشته به او گفت او دو نشانه را خواهد داد  به منظور ثابت کند که او را از خدا فرستاده شده است. او به زودی کشف کرد که اولین علامت،  آن به ماهیت خود بود، از نظر جسمی خسته کننده،  برگزاری دست افراد بیمار،  و احساس ارتعاشات بیماری های مرگبار خود را  مسافرت تا بازوی خود را به قلب او. در آن روزهای اول وزارتخانه  او را برای صدها نفر از مردم دعا یک شب  تا آن زمان، او سرگیجه شد  و تقریبا ضعیف است  از خستگی. سپس علامت دوم آمد  و معلوم شد خستگی فیزیکی بیشتری نسبت به علامت اول ایجاد می کند. وقتی مسح، از روح القدس  و او شروع به تشخیص مشکلات از مردم،  هر دیدگاه تخلیه خیلی از انرژی خود را  که او فقط می تواند در حدود 15 تا 20 نفر در یک شب دعا کند. فرشته گفت:  اگر او بتواند مردم را بگیرد  به او اعتقاد دارند،  هیچ بیماری نمی تواند در برابر نماز او مقاومت کند. وقتی او اعتراض کرد که مردم او را باور نمی کنند  به دلیل وضعیت کم خود،  سپس خدا دو نشانه برای اثبات کمیسیون خود اضافه کرده بود.

دانلود.

55-0117  چگونه فرشته به من آمد.
دانلود (انگلیسی.)
The acts of the Prophet - The Angel Appears.

    ستون آتش - هوستون 1950.

ستون آتش - هوستون 1950.


  William Branham

در سال 1950 در هوستون، تگزاس،  یک عکس شگفت انگیز توسط استودیو داگلاس گرفته شد. در عکس یک نور ظاهر شد  بالای سر  برادر Branham  در هاله مانند فرم. منفی توسط جورج J. Lacy مورد بررسی قرار گرفت  که محقق FBI بود  اسناد مورد سوال،  به منظور تعیین اینکه آیا یا نه  نور می تواند باشد  در نتیجه قرار گرفتن در معرض نامناسب،  در حال توسعه یا روتوش تحقیقات خدمت کرده است به طور کامل تأیید هویت این واقعیت  که روشنایی،  توسط باعث شد، نور رسیده به منفی است. این تصویر در تالار هنر مذهبی آویزان شده است  در واشنگتن دی سی،  به عنوان تنها موجودات فراطبیعی  که تا به حال عکس شده است.

دانلود (انگلیسی.)   53-0509  Pillar of Fire. - William Branham


    ابر مافوق طبیعی.

ابر مافوق طبیعی.

کمی قبل از غروب آفتاب 28 فوریه سال 1963،  یک ابر بسیار زیبا و مرموز  آن جاروب شمال  در سراسر آریزونا ایالات متحده آمریکا. دو مجله، عکس و گزارش داشتند  از این پدیده های عجیب و غریب.  (مجله علمی 19/4/63 و مجله زندگی 17/5/63) دلیل علاقه، این بود که ابرهای عظیم  در یک آسمان آبی در ارتفاع زیاد آویزان شد  که در آن هیچ رطوبت برای تشکیل یک ابر وجود ندارد. وجود دارد بدون هیچ توضیحی عملی داده شده است  توسط هر گونه تحقیق علمی به آن. ناشناخته به جهان این بود که در تاریخ 22 دسامبر 1962  دو ماه، قبل از ابر ظاهر شد  برادر Branham چشم انداز دریافت کرده بود  که او به جماعت خود در جفرسونویل گفت.

برادر Branham شکار در کوه های اطراف توسان، آریزونا،  زمانی که رویدادهای دید او ناگهان اتفاق افتاد. هفت نقطه کوچک در آسمان بالای او ظاهر شد  همانطور که این نقاط به نظر می رسد یک هرم از هفت فرشته ایستاده بود قبل از او. آنها به او داد یک کمیسیون  به فاش هفت مهر و موم از کتاب مکاشفه.  در ابر چهره مسیح است.

دانلود (انگلیسی.)   Is this the sign of the end Sir.

خواندن شرح کامل در...   The acts of the Prophet.
- Pearry Green. (انگلیسی)


    انجام خدمت به خدا. (بدون اراده او)

انجام خدمت به خدا. (بدون اراده او)

بسیاری از مردم مایل به خدمت به خدا هستند، اما نمی دانند چگونه.  آنها را یک اشتباه در رفتن در مورد آن راه اشتباه است.

در 1 تواریخ 13، دیوید خواستار خدمت به خدا شد  با آوردن تابوت عهد از میثاق به عقب  از Kiriath Jearim. تمام رهبران و مردم توافق کردند. تابوت عهد از عهد با یک واگن که توسط گاوها کشیده شده بود، حمل شد.  در راه، گاو تصادفا  و تابوت عهد در حال سقوط بود  از خارج از سبد خرید. اوزا دست خود را برای متوقف کردن آن گذاشت  و خداوند او را زد مرده است. این اتفاق افتاد، چرا که قوس باید منتقل شود  بر روی شانه های کشیش ها، نه بر یک واگن. این دیوید بود، در تلاش برای انجام خدا یک سرویس بدون این که اراده او است.  او می خواست به خدا خدمت می کنند، اما رفتن در مورد آن در راه اشتباه است.

دانلود (انگلیسی.)   Trying to do God a Service.


     کتاب مقدس می گوید...

اینك‌ من‌ ایلیای‌ نبی‌ را قبل‌ از رسیدن‌ روز عظیم‌ و مَهیب‌ خداوند نزد شما خواهم‌ فرستاد.

6 و او دل‌ پدران‌ را بسوی‌ پسران‌ و دل‌ پسران‌ را بسوی‌ پدران‌ خواهد برگردانیـد، مبـادا بیایـم‌ و زمین‌ را به‌ لعنت‌ بزنـم‌.

ملاکی 6,5:4


     پیام های بارگیری...


مرکز پیام...زبان خود را انتخاب و دانلود رایگان پیام از برادر Branham.


رمز و راز از مسیح.

وب سایت انگلیسی خبرنامه.

خدا و شاخص سری علوم.
- باستان شناسی.

کتاب وحی.

 

خبر خوب.
عیسی برای گناه خود کشته شدند.

تعمید در آب.

 
 

خلسه در حال آمدن است.

آموزه های اصلی پیام.

ابر مافوق طبیعی.

ستون آتش.

هفت کلیسا سنین.

هفت مهر و موم.

الهیات توضیح داده شده

کشتی نوح است.

اسطوره شناسی
بابل، منبع.

اولین گناه.
این یک سیب بود؟

آن زن  یهزبل.

سن ما، لائودیکیه.

مسیح بیرون از کلیسا.

تعلیم نقولاویان.

رمز و راز بابل.

آرماگدون.

رویای پطمس.

برای دانلود اندازه کامل تصویر یا پی دی اف بر روی تصویر کلیک کنید.ستون آتش.

ابر مافوق طبیعی.

Acts of the Prophet

PDF( انگلیسی)

Chapter 11
The Cloud

PDF( انگلیسی)

قبل از...

پس از آن...

وجود آنها به او مصلوب.
محل جمجمه.
اعلام جر
(PDF)

William Branham
.دا ست ز زندگی من

(PDF)

چگونه فرشته به من
آمد.
(PDF)

Pearry Green
personal testimony.

PDF( انگلیسی)

Marriage and Divorce.

PDF( انگلیسی)