Підтвердження Пророка.


  Діяння пророка серії.

Підтвердження Пророка.


Pearry Green.

У книзі Вихід 3:13-14, ми бачимо, хто оголосив Мойсея пророком, коли він спустився до Ізраїлевих синів:

13 І сказав Мойсей до Бога: Ото я прийду до Ізраїлевих синів та й скажу їм: Бог ваших батьків послав мене до вас, то вони запитають мене: Яке Ім'я Його? Що я скажу їм?
14 І сказав Бог Мойсеєві: Я Той, що є. І сказав: Отак скажеш Ізраїлевим синам: Сущий послав мене до вас.

Хто обстоювати Мойсея? Чи мали вони голосування і згодні, що він пророк? Чи встав фараон і заявив що він був пророк, посланий від Бога? Ні, Мойсей був виправданий на те, що сказав йому Бог, і це було все, що Мойсей мав продовжувати. Але пам'ятайте, діти Ізраїлю були обіцяні рятівника. Так це було, що після того, як Мойсей вивів їх з Єгипту, і через Червоне море, попросив Бога нагодувати їх перепелами та манною, отримав Десять заповідей чудесним чином вирізані в камені, і давав їм раз і знову, Слово Господне, було ще багато хто не вірив йому бути Божою людиною. Як може бути така річ? Просто тому, що вони хотіли, щоб хтось обстоювати його. Вони питали, як вони повинні були знати що Слово Боже прийшло до Мойсея. Там повинно бути ніяких сумнівів після того, як всі вони бачили, але все ж вони зробили сумнів. Вони вірили в Бога і Його дотримання Його слова, але вони не могли повірити, що Мойсей був пророком Бога перед обличчям переважних доказів що він був посланий Богом до них. Вони були просто сліпими.

Пам'ятайте, ВООЗ обстоювати Іоанна Хрестителя? Давайте повністю знову пройти через це так що не буде ніяких сумнівів.

Коли люди пішли розпитувати Івана, «хто він», як сказано в Івана 1:19, вони були обізнані про пророцтво Малахії 4:5-6a. Вони також знали, без сумніву, слова, яке було до батька Іоанна ще до того, як Іван народився, як він буде йти вперед в «дусі Іллі» і зверне серця «батьків до синів». Тепер може бути тільки дві причини за негативну відповідь Івана на запитання людей щодо того, чи був він Іллі. Вони просили його якби він був Іллі з іншого вірша Святого Письма ніж належати до нього, або він не знав цього слова. Але я можу довести, що Іван знав Слово, тому що, коли вони пішли далі, щоб запитати його, «Ви що пророк?» Іван знав, що вони посилаються на пророка обіцяний Мойсеєм у Второзаконні 18. Його заперечення тоді був в тому, що пророк що Мойсей сказав, що він подібний до себе. Нарешті Іван розмістив себе в Івана 1:22-23,

Це написано...
22 Сказали ж йому: Хто ж ти такий? щоб дати відповідь тим, хто послав нас. Що ти кажеш про себе самого?
23 Відказав: Я голос того, хто кличе: В пустині рівняйте дорогу Господню, як Ісая пророк заповів.

Джон знав, що Слово досить добре знати, що Ісая сказав в Ісаї 40:3, що хтось прийде. «Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому!» Він також знав, що Малахія 3:1 сказав: «Приготуйте шлях переді Мною» як сказав також пророк Ісая. Проте, Іван заперечував, існуючий Ілля. Він знав, що він повинен був перетворити серця «батьків до синів», тому що його батько, Захарія, отримав це пророцтво. Іван також знав, що він був у дусі Іллі, так що це можливо, що вони просили його, чи був він Ілія з Малахії 4 який повинен був повернути серце «синівське до їхніх батьків» перед "великий й страшний» днем Господа? Природно, він відповів їм що він не «той Ілля». Але, хто виправдав Джон? Люди були дуже зацікавлені в тому, хто він був, але хто це встав і сказав їм? Він сам сказав їм, хто він був, як записано в Івана 1:23,

Давайте прочитаємо ще раз...
23 Відказав: Я голос того, хто кличе: В пустині рівняйте дорогу Господню, як Ісая пророк заповів.

Хто обстоювати Христа? Лука 9:18-20 стану...
18 І сталось, як насамоті Він молився, з Ним учні були. І спитав Він їх, кажучи: За кого Мене люди вважають?
19 Вони ж відповіли та сказали: За Івана Христителя, а ті за Іллю, а інші, що воскрес один із давніх пророків.
20 А Він запитав їх: А ви за кого Мене маєте? Петро ж відповів та сказав: За Христа Божого!

В іншому рахунку, Ісус відповів: 17 ...Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець. 18 І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі [від одкровення] оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.

Це дає нам перший ключ до виправдання пророка. Воно приходить через одкровення. І він приходить до того пророку виправдовуючи себе. Слово Боже виправдає себе як Слово Боже. Мойсей оголосив себе пророком Бога. Іван Хреститель сказав, що він той про кого говорив Ісая, i Ісус навчав Своїх учнів, що Він Христос.
----

Але в Івана 10:36-38 Ісус говорить це...
36 то Тому, що Отець освятив і послав Його в світ, закидаєте ви: Зневажаєш Ти Бога, через те, що сказав Я: Я Син Божий?
37 Коли Я не чиню діл Свого Отця, то не вірте Мені.
38 А коли Я чиню, то хоч ви Мені віри й не ймете, повірте ділам, щоб пізнали й повірили ви, що Отець у Мені, а Я ув Отці!

Ісус сказав їм що якщо ти не можеш повірити в те, що я тобі кажу, то повірте, що ви бачите, що я роблю. Тепер немає іншого посвідчення пророка Божого: ПЕРШИЙ, він скаже вам, хто він. ДРУГО, він буде робити справи, які він відправляється робити. Це як ви можете сказати пророкові, посланому від Бога.

Тепер, якщо буде пророк до приходу «великого і жахливого» дня Господа, один у дусі Іллі, є певні твори, які від нього очікуватимуть. Його твори будуть виконані як одна в дусі Іллі. Він буде «приверне... серце синівське до їхніх батьків.» Він виконає Матвія 17:11 де Ісус говорить, що він «все приготує.». У деяких перекладах цей уривок читає «Він повинен виправити ці речі які пішли в помилку».
----

Книга Об'явлення говорить про цей останній вік, Лаодикійська Вік, що у нього є месенджер хто скаже їм, що вони «нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!», і не знають про це. У Об'явленні 10:7 йдеться про цей посланник як сьомий ангел і говорить, що, «...коли він засурмить, довершиться Божа таємниця, як Він благовістив був Своїм рабам пророкам.»

Таким чином, існує певна робота що пророк Малахія 4 це зробити. Він не буде виправданий церковної деномінацією. Він не буде узгоджений з через більшість людей, але він буде знати, хто він. Будуть ті, хто побачить його і не пізнає його, але будуть і такі, що мають той самий дух, як ті, хто прийняв Ісуса Його ділами, говорячи в Івана 7:31, «...Коли прийде Христос, чи ж Він чуда чинитиме більші, як чинить Оцей?»

Але коли цей пророк з Малахії 4 приходить з духом Іллі відновити всі речі і закінчити Тайну Божу, світ не буде його гідним, більше, ніж вони були гідними давніх пророків. Більшість людей будуть мати тенденцію щоб мати так багато релігії і стверджувати так багато прав, що вони будуть сліпі до відвідування.

Ця людина прийде, робить тільки хороше. Він прийде виконання Писання, приносячи послання Обраним, Нареченій Христовій, але він буде ненавидимо релігійними лідерами. Вони проявлять той самий дух як ті, хто стояв біля підніжжя хреста і сказав: «Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти!...» Кожен хід, який робить цей пророк буде служити людству, але його піддадуть критиці, неправильно зрозуміли та відхилили через вчення, яке він приносить. Висвячений пророк з утроби, як і всі пророки, його прихід буде провістити друге пришестя Господа Ісуса Христа - і він прийде в дусі Іллі.

Перекладені витяги з...
The Acts of the Prophet - Chapter 2 - Of whom the world is not Worthy.
(PDF Англійська)


  Писання говорить...

Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив...

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!

Ісаї 53:4-5


Таємниця Христа.

Англійська сайт бюлетеня.

Ноїв ковчег.

 

Індекс серії
Бог і науки.
- Археологія.

Захоплення ловля геть.

Основні вчення
повідомлення.

Добрі новини. Ісус
помер за ваші гріхи.

Водне хрещення.

 

Надприродне хмара.

Стовп вогню.

Шекіна слава Бога.

 

Гробниця порожня.
Він живий.

Предтечі.

Бог є Світло.

Пояснило Божество.

Сім церковних віків.

Індекс серії Бога і Iсторія.

Початковий гріх.
Чи було це яблуко?

Ім'я Бога.

Ангел з'являється.

Бог і науки.
Динозавр Міф.

Біблійна геології.

 

Археологія.
Содом та Гомору.

Підтвердження пророка.

Голос знака.

Натисніть на зображення для завантаження зображення в повному розмірі або PDF.


Acts of the Prophet

(PDF Англійська)

Chapter 9
- The Third Pull

(PDF Англійська)

Раніше...

Після...

William Branham
Life Story.

(PDF Англійська)

How the Angel came
to me.

(PDF Англійська)

Pearry Green personal
testimony.

(PDF Англійська)

Marriage and Divorce.

(PDF Англійська)


Концентратор повідомлення. Виберіть мову і завантажити безкоштовні повідомлення від брата Бранхам.