Pierādījumi par plūdi.

<< iepriekšējo

nākamo >>

  Dievs un Zinātne sērija.

Plaši izplatīti klinšu slāņi.


David Shearer.

Daži klinšu slāņi ir atrodami daudzos kontinentos. Krīts gultas dienvidu Anglijas var atrast visā Ziemeļīrijā, Eiropā, Ēģiptē, Turcija, un amerikāņu Midwest, uz dienvidiem Austrālijā. Tajos ir tādi paši fosilijas iekšpusē, un slāņi virs un zem, ir arī pats.

Tas liecina par nogulumu nogulsnēšanos visā pasaulē.

Ātra fosilā apbedīšana.

Ir pierādījumi par ātru fosilās apbedīšanai. Piemēram, fosilās zivis ir procesā ēst citu zivju. Abi ir pārakmeņojies kopā. Tas ir noticis ļoti ātri.

Citā gadījumā māte Ichthyosaur (seno jūras rāpulis A cūkdelfīni līdzīgi būtne) ir procesā dzemdībām kad tas ir apglabāts un pārakmeņojies. Žurnāla “Nature” redaktors to sauca par “laika iesaldēšanas kadrs”.

Mīkstie audi.

Ļoti mīksto audu klātbūtne fosilajā ierakstā, piemēram, medūzas, ziedi un lapas, norāda ļoti strauju aprakšanu. Tāpēc, ka tie ir notverto ar sarežģītu detaļu, (cīpslas, ziedlapiņu struktūra utt.), tas ir bijis straujš, nav lēna nogulsnēšanās, vai šīs funkcijas būtu sapuvuši.

Fosilizētās medūzas Tasmānijā ir tik sarežģītas, ģeologs secināja, ka tas ir noticis mazāk nekā vienu dienu, tiks saglabāta kā šis.

Fosilais līdzinājums.

Daudzi fosilie čaulgliemji ir “stāties rindā” tajā pašā virzienā ar slāņiem. Tas norāda, ka viņi ir apglabāti masveida plūsma nogulumos un ūdenī, plūst vienā virzienā.

Zemes un jūras radības.

Zemes radības bieži sastopamas tajos pašos klinšu slāņos kopā ar jūras radībām. Šīs radības nedzīvoja kopā, bet tie ir apglabāti kopā. Šī ir vēl viena norāde par katastrofu.

Ripple zīmes slāņos.

Akmens slāņos ir marķējumi, kas tiek sauktas par “pārrobežu gultām”. Tie ir pulsāciju modeļi klintī slāņiem, ko izraisa ūdens plūstošs pār augšpusē nogulsnēm, izraisot banku augšu. No tā varam noteikt ūdens plūsmas virzienu. [Ar parasto domāšanu, (lēns un pakāpenisks nokrišņi) tie prasītu ūdeni, kas plūst uz 300 miljoniem gadu augšdaļā nogulumiem.]

Šīs zīmes nevar izraisīt lēni nogulsnēšanās, un ir norāde par plūdu katastrofas.

Nažu malu robežas.

Bieži vien starp klinšu slāņiem ir gludas “naža asmens” robežas. Ja tas būtu veidojies miljoniem gadu, būtu neregulāras robežas, dēļ erozija, un materiāls, kas deponēts uz virsmām slāņiem. Šis nav gadījums, norādot, ka slāņi veidojās ļoti ātri.

Salocīti klinšu slāņi.

Reizēm klinšu slāņi ir “saliekti” no ārējiem spiedieniem. Tās ir gludas pat līkumi, un norāda, ka tie ir radušies kamēr klints bija „mīksts”. Tas bieži notiek pa vairākiem slāņiem: visi no tiem būtu bijis mīksts, nozīmē, ka tie nav izveidojušies miljoniem gadu, vai slāņi būtu saplaisājis un sagrautas.

Dažreiz tiek apgalvots, ka tas var notikt ja akmens ir pakļauta siltuma kopā ar spiedienu. Tas tomēr mainītu klints sastāvu, kas nav noticis.

Polystrate fosilijas.

Polystrate (Poly = daudz, Strata = slāņi) fosilijas, ir fosilijas, kas paplašina cauri daudzām klinšu slāņos lai tiktu apglabāts. Piemērs ir koku stumbri jo Ņūkāslas, Austrālijas, ogļu gultnēs. Tie iziet cauri vairākām oglēm, tad vulkānu slāņi, tad ogles vēlreiz. Tie ir vertikāla, bet nav filiāles vai saknēm. Tas parāda ātru apbedīšanu, nav lēns un pakāpenisks nogulsnēšanās, kā tiek apgalvots. Līdzīgi koki tika atrasti pēc Mt St Helens izvirduma, Gara ezerā, celmiem, kas stāv vertikāli caur vairākiem vulkānisko pelnu slāņiem.

Jo Joggins, Jaunskotijā, Kanādā, ir daudz koku, kas iekļūst 20 rock slāņu robežās, izkaisītas pa 760M augstumā roka stratas. Koki būtu sapuvuši prom ja klinšu slāņi tika noglabāti miljoniem gadu.


  Ogļu gultas.

Ogļu gultas.

Ogles ir izveidots ar seno veģetāciju. Tiek lēsts, ka tur ir 7 triljoni tonnu ogļu kas ir deponēti gultās pa visu Zemi. Tas ietver Antarktīdu.

Objekti ir atrasti iekšā gabaliņi oglēm. Tas pierāda, ka veidojās akmeņogļu gultas kad bija civilizācijas, kas varētu radīt šos objektus. Par ogļu gultas nevarēja ir izveidojušās "miljoniem gadu" atpakaļ.

Atrodas iekšā gabaliņi oglēm.

Mazs pods.

Dekoratīvais zvans.

Klikšķiniet uz attēla, lai lejupielādētu pilna izmēra attēlu vai PDF.


Mans dzīvesstāsts.
William Branham.

(PDF)

Kā pie manis atnāca
eņģelis...
(PDF)

Chapter 13
- God is Light.

(PDF Angļu)

Chapter 9
- The Third Pull

(PDF Angļu)

Svētie Raksti saka...


Psalmi 121:1-2


1 Svētceļnieku dziesma. Es paceļu savas acis uz kalniem: no kurienes gan man nāks palīdzība?
2 Mana palīdzība nāk no tā Kunga, kas radījis debesis un zemi.


Pierādījumi
Dieva pasaulē,
piekrīt
Dieva Vārda
kontam.Ziņojumu centrs... Izvēlieties savu valodu un lejupielādēt bezmaksas ziņa no Brāļis Branham.


Kristus noslēpums.

Angļu biļetenu vietne.

Atklāsmes Grāmata
sērija.

Dievs un Zinātne.
- Arheoloģija.

Noķeršana prom.

 

Galvenās vēstījuma
mācības.

Labās ziņas.
Jēzus nomira par
taviem grēkiem.

Ūdens kristības.

 
 

Pārdabisks mākonis.

Uguns pīlārs.

Šekīna Dieva godība.

Kaps ir tukšs.
Viņš ir dzīvs.

Priekšgājēji.

Dievs ir Gaisma.

Dieva nosaukumu.

Dzīves vārdu sērija.

Septiņas baznīcas vecumu.

Septiņiem Zīmogiem.

Kristietis pastaiga
sērija.
Laulība un šķiršanās.

Laika beigās sērija.

Dievība paskaidroja.

Akti pravieša.

Sākotnējais grēks.
Vai tas bija ābols?

Mitoloģija.
Babilons, avots.

Redzējums Patmas
salā.

Nikolaītu mācības.

 

Noasa Šķirsts.

Pašreizējais pētījums.

Bībeles Ģeoloģija.

 

Noslēpums Babilons.

Arheoloģija.
Sodomas un Gomoras

Eņģelis parādās.

Balss no zīme.

Dievs un Zinātne.
Dinozauru mīts.

Pravieša Nosargāšana.

 

Zemestrīces spriedums.

 

Šodien šie Raksti
izpildījušies.

Pierādījumi par plūdi.

Mūsu ziņu saraksts.